DeDe Corsa :)

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Kardeşim . Dostluğumuzun , Kardeşliğimizin başlangıcı için bi bahane sadece araçlarımız . Çok daha güzel zamanlarda , çok daha güzel görüşmelerimiz olacak inş. Bu arada lip için bi kaç yer ile daha görüştüm , sonuç negatif . Olmazsa , diğer lip ' lerden bi tanesini alıcaz :(

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Kardeşim . Dostluğumuzun , Kardeşliğimizin başlangıcı için bi bahane sadece araçlarımız . Çok daha güzel zamanlarda , çok daha güzel görüşmelerimiz olacak inş. Bu arada lip için bi kaç yer ile daha görüştüm , sonuç negatif . Olmazsa , diğer lip ' lerden bi tanesini alıcaz :(

aynen abi lip işini çözeriz bi türlü artik onda sıkıntı yok abi :) :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DeDe temizlenmiş sanki :D O eski halinden eser yok şimdi :) Kazasız belasız kullan abi :) Benım Pashada dedesıne yetısecek az kaldı sis farı gelıyor yarın sonrada BCM sorunu cozuldumu tamamdır :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dede nin masallahı var yakıyor ortalıgı. jantlarda cok yakısmıs Murat abi yapıcaklarını merakla bekliyorum :)

buda benden olsun ZuZu nun forumdaki ilk fotosu :D

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DeDe temizlenmiş sanki :D O eski halinden eser yok şimdi :) Kazasız belasız kullan abi :) Benım Pashada dedesıne yetısecek az kaldı sis farı gelıyor yarın sonrada BCM sorunu cozuldumu tamamdır :)

Teşekkürler Kardeşim , güzel dileklerin hepimiz için inş. En kısa zamanda Pasha ' yı son değişiklikleri ile görme dileklerim ile :)

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dede nin masallahı var yakıyor ortalıgı. jantlarda cok yakısmıs Murat abi yapıcaklarını merakla bekliyorum :)

buda benden olsun ZuZu nun forumdaki ilk fotosu :D

Teşekkürler Canım Kardeşim benim :) . Ama bahsettiğim gibi tek yapacağım lip kaldı ve onuda bugün , yarın çözücez inş. :) Kardeşim , ZuZu ' ya 42 kere Maşallah :) Hayırlı ve uğurlu olsun . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin . En kısa zamanda detaylı foto ' larını bekliyorum ...

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz renkli plaka aydınlatma lambalarımızda bugün takıldı :) En kısa zamanda , Evo Lip ve Meguiar ' s komple detaylı bakım sonrası güncel foto ' lar ile karşınızda olacağız :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız şık olmş... siyah jantlar fotolarda biraz boğmuş gibi geldi ama renkler zevkler tartışılmaz...Şahsen simsiyah görüntüsüde bir farklı duruyor...

Merak ettiğim kol dayama orjinal mi sonradan mı yapıldı? Sonradan yapıldıysa nereden temin ettiniz? Montaj rahat mı?