DeDe Corsa :)

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız şık olmş... siyah jantlar fotolarda biraz boğmuş gibi geldi ama renkler zevkler tartışılmaz...Şahsen simsiyah görüntüsüde bir farklı duruyor...

Merak ettiğim kol dayama orjinal mi sonradan mı yapıldı? Sonradan yapıldıysa nereden temin ettiniz? Montaj rahat mı?

Öncelikle Teşekkür ederim . Aracımın jantları piyano black rengi olduğu için , foto ' larda biraz farklı çıkmış . Yakından baktığınızda , foto ' lardaki halinden çok farklı göründüğünü anlıyabiliyosunuz . Bahsettiğiniz gibi , simsiyah ve farklı bi görüntü elde etmek için jant tercihimi bu şekilde yaptım :) . Kol dayama ünitesini , aracımı satın alırken servis ' de yaptırmıştım . Orj. değil ama üzerindeki deri kaplaması , koltuğa olan aralık v.s. konusunda en ufak bi problem yok . Sanırım Corsa D için üretilmiş olan bi ürün kullanıyo servis . Montaj konusuda , aracımın plakaları takılana kadar hallolmuştu :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Teşekkür ederim . Aracımın jantları piyano black rengi olduğu için , foto ' larda biraz farklı çıkmış . Yakından baktığınızda , foto ' lardaki halinden çok farklı göründüğünü anlıyabiliyosunuz . Bahsettiğiniz gibi , simsiyah ve farklı bi görüntü elde etmek için jant tercihimi bu şekilde yaptım :) . Kol dayama ünitesini , aracımı satın alırken servis ' de yaptırmıştım . Orj. değil ama üzerindeki deri kaplaması , koltuğa olan aralık v.s. konusunda en ufak bi problem yok . Sanırım Corsa D için üretilmiş olan bi ürün kullanıyo servis . Montaj konusuda , aracımın plakaları takılana kadar hallolmuştu :)

Burada ki servis takmıyoruz , bizde yok kolçak molçak diyor ? :sopa:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende internette corsa d kolçak isminde bir iki farklı ürün buldum ama kötü durmasından çekiniyorum. Bakalım artık...

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada ki servis takmıyoruz , bizde yok kolçak molçak diyor ? :sopa:

Bahsettiğim gibi bendeki kol dayama ünitesi oem bi ürün değil . Corsa D için oem ürün varsada ben bilmiyorum ve araştırmadım . Bu bakımdan ordaki servis ' de olmama durumu olabilir ...

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende internette corsa d kolçak isminde bir iki farklı ürün buldum ama kötü durmasından çekiniyorum. Bakalım artık...

Bu konuda size en güzel yol ' u Olcay gösterecektir diye düşünüyorum . Bildiğim kadarı ile o da net ' den kol dayama aldı ve sorunsuzca kullanmakda . Ayrıca Olcay ' ın araştırmacı karakter ' i karşısında , düşünmeden gittiği yoldan gitmenizi tavsiye ederim :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda size en güzel yol ' u Olcay gösterecektir diye düşünüyorum . Bildiğim kadarı ile o da net ' den kol dayama aldı ve sorunsuzca kullanmakda . Ayrıca Olcay ' ın araştırmacı karakter ' i karşısında , düşünmeden gittiği yoldan gitmenizi tavsiye ederim :)

Murat abi sagol ya :) tesekkur ederım , konuya hemen dahil olabılırım o zaman :rakir:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker bey , 32 TL ye bir internet sitesinden aldım ;) 30 TL ve uzerıne kargo bedava , kaliteli bir çift taraflı bant yardımıylada sabitledim , ses cıkarabilecek min. yerleri , siyah elektrik bandının yapıskanını guclendırerek bantladım , 4 aydır sorunsuz kullanıyorum , tıkırtı derdı falan olmuyor ;) Özelden ulasırsanız daha cok yardımcı olabilirim

Buyrun araç ustundeykenki resimleri ve konum; http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=91707&highlight=Corsa+D+kol+dayama

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
54 Black 8450 kankisi liplendi :)

evo.jpg

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan Kardeşim . Tahminimden çok daha güzel olmuş , Maşallah . Vize dönemi , seyehat ' lerim filan derken benim lip ' i boyatma işi kaldı gitti :) . H.içi fırsat bulabilirsem boyaya vericem artık . E malum , kanki ' leri birbirlerinden eksik bırakmamak lazım dimi ama ? :)

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun abi aynen kankileri birbirinden eksik birakmamak lazim arka kismida en yakin sürede bekliyorum :maden: :) :p