Devir uzatma ??? (Astra G)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O araba malesef öyle astradan bekleme öyle şeyler 2. viteste bende 120 görmüştüm corollayla arkadaşım almıştı söyledi inanmadım denedim şaşırdım şaşkınlık ve bozulmuş bir şekilde vay be demiştim. Astra öyle denemelere pek gelmiyor yağ bırakmıyor motorda o devirlerde sürünce. Yağı filanda geçtim o devirlerde uzun süre kullanmayada dayanacak gibi bir güven vermiyor 2 tane astram vardı iki tip motorunuda kullandım aynı hisse vardım bu araba 2500- 4000 devir arasında güzel onun üstüne çıkıma abi diyor sanki motor bir honda toyata mazda gibi 6500 - 7000 yapıştırıp kesiciye girmeler vs cık :)

Doğru diyorsunuz hocam zorlamamaya devam :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:42 ----------

Bütün hondaları 160'lık vti zannedenler hala bitmedi gitti ;)

:D :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hondada yüksek devir çevirdikçe uzamıyorki :D
arkadaşta 1.4 ies var tek kapı. kesiciye kadar basıyor oğlum gerek yok 6400 finish diyorum yok arkadaş 10 bin devir çevirse basacaklar :D

1.4IES zaten ekonomi arabası ve oynama yapmadan yüksek devir çeviremeyen çevirse de gitmeyen falan filan, 1.6EG 136hp, 1.6VTI 160hp gibi arabalar 10bine kadar yapıştırıyor, tabi yeni ateşleme sistemi ve yeni yazılımla daha bir manyağa dönüyor arabalar.