duman

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm arkadaşlara ustalara teşekkürler. Bugün 600 km devirdim. ne yağda ne suda eksiltme yok.Dün araca dumanın fazla olmasından dolayı(nedeni bi türlü anlaşılamadı) bor power koydum. Bugün aynı hararet seviyelerinde gezindim ancak bir gün önceki dumanı göremedim. Bor power etkisimi bilmem ama arabadan soğudum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tüm arkadaşlara ustalara teşekkürler. Bugün 600 km devirdim. ne yağda ne suda eksiltme yok.Dün araca dumanın fazla olmasından dolayı(nedeni bi türlü anlaşılamadı) bor power koydum. Bugün aynı hararet seviyelerinde gezindim ancak bir gün önceki dumanı göremedim. Bor power etkisimi bilmem ama arabadan soğudum.

Yapma yaw... keşke koymasa idin yaw... tüh bea...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı antifriz aracınıza uygun değil onun için ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
neden abi kızdın hemen böyle :)

Şimdi buna benzer ürünler aslında araç için iyi denmesine karşın hiç iyi değil. Neden? aracın motoru zaten belli bir km gelmiş bu üründe aracın içini bir nevi temizliyor ve sonra orasından burasından sesler gelmeye başlıyor sonra da direk motor yaptırma ile son buluyor.

Motorun kuruma dahi ihtiyacı var. Özellikle motor parçaları zaman içinde aşındıkça aşınan yerleri ise kurumlar tamamlıyor. Buna benzer ürünler de bu kurumları temizleyince malum son.

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi buna benzer ürünler aslında araç için iyi denmesine karşın hiç iyi değil. Neden? aracın motoru zaten belli bir km gelmiş bu üründe aracın içini bir nevi temizliyor ve sonra orasından burasından sesler gelmeye başlıyor sonra da direk motor yaptırma ile son buluyor.

Motorun kuruma dahi ihtiyacı var. Özellikle motor parçaları zaman içinde aşındıkça aşınan yerleri ise kurumlar tamamlıyor. Buna benzer ürünler de bu kurumları temizleyince malum son.

Anladım abi anlaşılan motoru kendi elimle ölüme sürüklemişim sana göre. Gerçi ölsede takmıyorum artık.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tahminime göre sanırım 10-15 bin km sonra ne olacağı meydana çıkar.

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahminime göre sanırım 10-15 bin km sonra ne olacağı meydana çıkar.

okadar beklemeyede gerek kalmadı sanırsam abi 650 km oldu sabah çubuğa baktım yaklaşık 200 gr kadar eksiltme var tahminimce. internetten motor yenilemeyi araştırıyorumda GMY diye bir site buldum. Bakalım uygun olursa yaptırmayı düşünüyorum.