Edition Plus Aracım Ve Ufak Dokunuşlar

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanın. Koltuk arkasına astığınız ürünler ( tekmelik :) ) pek kullanışlı olmuyor, bebelere dayandıramadım, ben çözümü XXL t short ta buldum :) tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: psk.selman

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanın. Koltuk arkasına astığınız ürünler ( tekmelik :) ) pek kullanışlı olmuyor, bebelere dayandıramadım, ben çözümü XXL t short ta buldum :) tavsiye ederim.
Teşekkür ederim. Valla o büyük sıkıntı, daha önceki aracımda koltuğun sırt kısmı deriydi ıslak mendille siliyordum gidiyordu ama bu sıkıntı. Bu aldığım ürün şimdilik iyi ya naylon olanlardan daha kullanışlı gibi görünüyor. Bazen ufak cadı arabaya binerken çıkarıp duruyor ama öyle büyük bir zarar vermediler henüz :)

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evet gözlüklük düşünülebilir ama baş üstünde sıkıntı oluşturur mu acaba? Çakmaklık ve küllük seti nasıl bir şey arattım ama bulamadım, cam kenarlarına komple krom çerçeve yapacağım ama kapı kollarına yapmayı düşünmüyorum kaba dururuyor.
Bence de kapı kollarına kaba duruyor. Cam kenarlarına reklam olmasın ama S-Dizayn marka tavsiye ederim. Kalın ve orijinale yakın görüntüsü var. Opel küllük seti diye araştırın çıkıyor. Çakmak ve küllük var içinde. Gözlüklük de zaten orijinal hiç sorunsuz kullanıyorum sırıtmıyor çok yakışıyor o bölgeye.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu gözlüklük fiyatı da çok artmış zamanında 100 TL altı rakama almıştım. Fiyatlar inanılmaz

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Aldığınız ürünlerin elektrik bağlantılarını kendinizin yapma imkanı var mı birinden yardım mı aldınız led kamera gibi

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Aldığınız ürünlerin elektrik bağlantılarını kendinizin yapma imkanı var mı birinden yardım mı aldınız led kamera gibi
İşçilik tamamen bana ait, bunun mutluluğu paha biçilemez :) Tabi ki yardım aldığım videolar ve arkadaşlar oldu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Muhammet036

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
İşçilik tamamen bana ait, bunun mutluluğu paha biçilemez :) Tabi ki yardım aldığım videolar ve arkadaşlar oldu.
Yaptığınız işçilik güzel olmuş gerçekten ledleri felan bende bayağı düşünüyorum kamera felan güzel ama cesaret edebilir miyim bilmiyorum 😄

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Yaptığınız işçilik güzel olmuş gerçekten ledleri felan bende bayağı düşünüyorum kamera felan güzel ama cesaret edebilir miyim bilmiyorum 😄
Biraz merakınız varsa yapamayacağınız bir şey yok. Bir çok şeyi deneye yanıla, düşe kalka öğrenmiyor muyuz?

• Beğen
Tepkiler: Muhammet036

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Biraz merakınız varsa yapamayacağınız bir şey yok. Bir çok şeyi deneye yanıla, düşe kalka öğrenmiyor muyuz?
Haklısınız gerçekten led döşeme ile başlayacağım en kısa zamanda inşallah

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2019/Aralık Sıfır opel astra edition plus 1.4 140 hp arac aldım, aracı aldığımdan beri servisten cıkmıyor. En büyük sorunum Arac hararet göstergesi 90 dereceye geldiğinde arac cok yüksek hızla fan açıyor ve fan aracı stop etmeden durmuyor. Aracın fanı okadar yüksek sesli ki müziğin sesini sonuna kadar acıyorum rahatsız olmamak için. Ayrıca Benzin almaya gittiğimde benzinci direk aracın sanırım hararet yaptı fanın cok şiddetli calısıyor demisti. Gel gelelim iki kere aracığı aldığım İstanbul/Haramidere-Erdemir opel servisi aracın 2019 modelleri bu sekil yapılmıs yapacağımız birsey yok dedi. Aynı model aracı olanlar gerçekten böyle bir sıkıntı ile karsılastımı ? paylasırsa sevinirim. Ayrıca aracın arkasında hoparlör cıkmadı bu kadar yüksek paralar veriyoruz iki hoparlör takmıyorlar buda opelin ayıbı. nasıl oldu böyle bir arabaya bulaştım cok pişmanım...
Sorunuzu yanlış konu başlığı altında paylaşmışsınız, ama yardımcı olmak baabında size bir iki ufak tavsiyede bulunmak isterim. Aracınızı bir başka yetkili servise götürüp birde onlardan geri bildirim almanızı tavsiye ederim. Çünkü pek normal bir durum gibi gözükmüyor. 2. olarak almış olduğunuz aracın fiyatı piyasadaki diğer araçlardan hem daha ucuz hemde daha çok donanımlı yani tam F/P (fiyat/prtformans) ürünü diyebiliriz, hal böyle olunca 2 tane haporlör yüzünden aracınızdan soğumayın sevmeye çalışın ve keyfini sürün. Bazı eksikliklerine bende anlam veremiyorum ama ufak bir meblağ ile çözülebilecek eksiklikler. Bunun yerine isteseler hız sabitleyici, çelik jant gibi maliyeti daha yüksek donanımı da çıkarıp aynı fiyata verebilirlerdi.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip