Edition Plus Aracım Ve Ufak Dokunuşlar

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok teşekkürler bilgi için bende araca ek ola1576577504317.pngrak aliexpressd kol dayama almıstım onun resmini paylasayım. Henüz gelmedi ama taktıktan sonra tekrar paylasırım.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Youtubede bu kol dayamayı gördüm, açıkçası bunu spariş edecektim ama sonra benim paylaştığım kol dayamasına denk geldim, beklememek adına aldım ve gayette memnunum.

• Beğen
Tepkiler: serhatdestan

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sorunuzu yanlış konu başlığı altında paylaşmışsınız, ama yardımcı olmak baabında size bir iki ufak tavsiyede bulunmak isterim. Aracınızı bir başka yetkili servise götürüp birde onlardan geri bildirim almanızı tavsiye ederim. Çünkü pek normal bir durum gibi gözükmüyor. 2. olarak almış olduğunuz aracın fiyatı piyasadaki diğer araçlardan hem daha ucuz hemde daha çok donanımlı yani tam F/P (fiyat/prtformans) ürünü diyebiliriz, hal böyle olunca 2 tane haporlör yüzünden aracınızdan soğumayın sevmeye çalışın ve keyfini sürün. Bazı eksikliklerine bende anlam veremiyorum ama ufak bir meblağ ile çözülebilecek eksiklikler. Bunun yerine isteseler hız sabitleyici, çelik jant gibi maliyeti daha yüksek donanımı da çıkarıp aynı fiyata verebilirlerdi.
En azından 2019'da arka okuma lambasını koymuşlar. Biz de o da yok:)

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar, aracımın bir eksikliğini daha gidermiş olmanın haklı gurur ve mutluluğunu bir kez daha yaşıyorum :) Geçtiğimiz hafta satın aldığım 16cm hoparlörlerin montajını tamamladım. Süreç biraz sıkıntılı oldu montaj aşaması ve yaşadığım sıkıntılar sıkıntılara çözüm önerilerini bu linkten okuyabilirsiniz https://www.opelforum.net/threads/2016-edition-plus-ses-kablosu.3192/

Sonuç olarak Desing paket donanımdan fazlamız var eksiğimiz sadece ışıklı majyaj aynası, oda olmasa olur zaten :) bundan sonrası artık arabanın tamamen görselliğine olacak işler nasip olursa :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar, aracımın bir eksikliğini daha gidermiş olmanın haklı gurur ve mutluluğunu bir kez daha yaşıyorum :) Geçtiğimiz hafta satın aldığım 16cm hoparlörlerin montajını tamamladım. Süreç biraz sıkıntılı oldu montaj aşaması ve yaşadığım sıkıntılar sıkıntılara çözüm önerilerini bu linkten okuyabilirsiniz https://www.opelforum.net/threads/2016-edition-plus-ses-kablosu.3192/

Sonuç olarak Desing paket donanımdan fazlamız var eksiğimiz sadece ışıklı majyaj aynası, oda olmasa olur zaten :) bundan sonrası artık arabanın tamamen görselliğine olacak işler nasip olursa :)
Valla forum olarak rahatladık..Hadi geçmiş olsun :)

• Beğen
Tepkiler: psk.selman

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla forum olarak rahatladık..Hadi geçmiş olsun :)
Hayırlı olsun, Bende de 2019 Edition plus aldım aynı sekilde baya eksiklerini giderdim bir arka hoparlör kaldı, Siz tam olarak hangi ürünü aldınız acaba ? fiyat teklifi aldığım bir yer takma dahil pioneer hoparlör için 350,00 tl teklif verdi sizce uygunmudur ? Yoksa daha iyi bir hoparlör mü alayım.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, Bende de 2019 Edition plus aldım aynı sekilde baya eksiklerini giderdim bir arka hoparlör kaldı, Siz tam olarak hangi ürünü aldınız acaba ? fiyat teklifi aldığım bir yer takma dahil pioneer hoparlör için 350,00 tl teklif verdi sizce uygunmudur ? Yoksa daha iyi bir hoparlör mü alayım.
Teşekkür ederim. Aracınız sizede hayırlı olsun. Hoparlör fiyatını belirtmeyi unutmuşum. Ben aşağıdaki ürünü aldım. Ses öyle aman aman çok çıkmıyor belkide ben bağlantısını tam yapamadım. Ben bağlantıyı önlere ait haporlörden çektim çünkü. Ama sesin dağılımını dengeliyor en azından. Çocuklarım bile fark etti yani kendi taraflarından ses geldiğini(oto koltuğunda oturduklarını düşünürseniz yüksek mesafede oturuyorlar ve duymaları sesin o kadarda kötü olmadığını gösteriyor).

Eğer benim aldığım üründen ise fiyat biraz pahalı, ama tweeterli modeli ise fiyatı normal. İşçiliği bayağı uğraştırıcı youtubede hoparlör montajı yapan biri işçiliğinin 200 lira olduğunu yazmış. Yani demem o ki işçilik fiyatı 100 ila 200 arasında değişiyor.

Benim aldığım ürün bundan ben 116 liraya almıştım :)

sayzi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Aracınız sizede hayırlı olsun. Hoparlör fiyatını belirtmeyi unutmuşum. Ben aşağıdaki ürünü aldım. Ses öyle aman aman çok çıkmıyor belkide ben bağlantısını tam yapamadım. Ben bağlantıyı önlere ait haporlörden çektim çünkü. Ama sesin dağılımını dengeliyor en azından. Çocuklarım bile fark etti yani kendi taraflarından ses geldiğini(oto koltuğunda oturduklarını düşünürseniz yüksek mesafede oturuyorlar ve duymaları sesin o kadarda kötü olmadığını gösteriyor).

Eğer benim aldığım üründen ise fiyat biraz pahalı, ama tweeterli modeli ise fiyatı normal. İşçiliği bayağı uğraştırıcı youtubede hoparlör montajı yapan biri işçiliğinin 200 lira olduğunu yazmış. Yani demem o ki işçilik fiyatı 100 ila 200 arasında değişiyor.

Benim aldığım ürün bundan ben 116 liraya almıştım :)

Sanırım link sitede gözükmüyor modeli anlayamadım :) Sesin sadece önden gelmesi çok kötü illaki arka koltuklarada taktırmak gerekiyor. Hatta önde bir konsol daha boşmuş opel buralara niye takmamıs anlayamıyorum. Ufak detaylar ile hiç ilgilenilmemiş.Ön ve iç ışıklandırmalarda yetersiz bence en azında araç içinde bazı yerlere led aydınlatma yapılabilirdi.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
link reklamın altında n11 linki pioneer ts-g1610f şeklinde aratırsanız bulabilirsiniz. Değişik bir satış politikası, Toyota çelik jant gibi meblağı daha yüksek olan malzemeden çalarken opel kendisi için belkide 200 lira tutmayacak bir parçadan çalmış. İlk mesaj içindeki resimleri incelerseniz ben eksik olan ışıklandırmaları tamamladım. Ön harita okuma lambalarını da zamanla beyaz lede çevireceğim.