Edition vites altı kırmızı led

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Sport'un kapı kolunda olma olasılığı var mı  005hihih

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sportun kapı kolunda yer var sadece led lazım

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Vitesin altindaki orjinal ledin aynisindan bulamazmiyiz acaba. Tesisati hazirdir zaten.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Vitesin altindaki orjinal ledin aynisindan bulamazmiyiz acaba. Tesisati hazirdir zaten.
Cikmacilardan orjinal bulabilirsiniz ya da fiber led diye aratirsaniz internetten bulabilirsiniz

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Öğrendiğim iyi oldu, cikmacilardan bi arastirayim.

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun 1.3 edition yeni astrama kavuştum. herkez gibi özelliklerini araştırırken vites altı kırmızı ledin oldugunu duydum. telefonun ışığını açıp baktım. yanmayı bekleyen ledler :) orda duruyo öyle o kdr sevindim ki anlatamam. şimdi geriye göğüslüğün damaklarını kırmadan düzgün bi şekilde söküp orjinal gibi yapabilecek bi usta bulmam lazım. DENİZLİ deyim. denizlide bildiğiniz iyi bi usta varmı. yarın sabah ilk işim tarık beyi aramak olucak. çok kişinin işini görmüş daha tarık beyi tanımadan içim ısındı, verdiği bilgiler ve yardımları için Allah razı olsun. herşey gönlünce olsun tarık abicim. gelişmelerden yine haberdar edicem burdakileri inşallah daha çok kişi faydalanır bu forumlardan

Ekli dosyalar

• Adsdsýz.jpg
    Adsdsýz.jpg
    15.7 KB · Görüntüleme: 184
  • Adsýsdfz.jpg
    Adsýsdfz.jpg
    59.4 KB · Görüntüleme: 178

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hbarcın link' Alıntı:
bugun 1.3 edition yeni astrama kavuştum. herkez gibi özelliklerini araştırırken vites altı kırmızı ledin oldugunu duydum. telefonun ışığını açıp baktım. yanmayı bekleyen ledler :) orda duruyo öyle o kdr sevindim ki anlatamam. şimdi geriye göğüslüğün damaklarını kırmadan düzgün bi şekilde söküp orjinal gibi yapabilecek bi usta bulmam lazım. DENİZLİ deyim. denizlide bildiğiniz iyi bi usta varmı. yarın sabah ilk işim tarık beyi aramak olucak. çok kişinin işini görmüş daha tarık beyi tanımadan içim ısındı, verdiği bilgiler ve yardımları için Allah razı olsun. herşey gönlünce olsun tarık abicim. gelişmelerden yine haberdar edicem burdakileri inşallah daha çok kişi faydalanır bu forumlardan
ustayahıc ferek yok pmden cep numaranı yazarsan o kısımın sökümü hakkında bilgi verebilirim bu konunun 2-3 sayfasında da kabloları bağlayacağın kısım var kendin bile yapabilirsin çok kolay....

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
kafayı eğıtmenın bır faydası yok can bende sedanda yok hatat busınes paketlerınde bıle yok  31agryyy
+1 hatta 2013 business paketlerde soket bile bi değişik led tesisatımı kendim hapdım sokete takamadım uclarına bakır iğne leyimleyip bir konu açacam en kısa zamanda

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
+1 hatta 2013 business paketlerde soket bile bi değişik led tesisatımı kendim hapdım sokete takamadım uclarına bakır iğne leyimleyip bir konu açacam en kısa zamanda
tez zamanda buraaaya  konu açmanı bekliyorum 4 gözle senı takıp edıyorum