Edition vites altı kırmızı led

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

bugun sabah ODAK tan TARIK BEY i aradım astra edition aldıgım ve ledleri nasıl yapacağımı sordum. konuyla ilgili çok geniş bilgi toplamıştım zaten burda yazanlardan. kendim önce vitesi söktüm ordaki ledlerin geldiği kabloyu buldum ama diğer arabalardaki gibi bende dişi soket var ledlere giden erkek soket hiç yoktu. tarık beyde olması lazım diye ısrar etti ama bulamadık bulamayınca tarık beyin tavsiyesiyle ya çakmaklıktan yada far düğmesindenbağlarsınız dedi. yani kablo çekilmesi gerekiyodu o yüzden daha önceden gittiğim bi oto elektirikçi arkadaşımın yanına gittim (DENİZLİDE OLANLAR BANA ULAşSIN HER T֜RL֜ YARDIMCI OLURUM YEMEK BİLE ISMARLARIM ևOK MUTLUYUM)  ledlerimi gösterdim ve bağlayabilirmisin dedim anlattım durumu çok basit dedi. ledlerin şasesini vitesin yan tarafındaki kapağını açınca bi vida var onu söktü ordan şaseyi bağladı. far yakma düğmesini söküp onun arkasından ışık elektiriğini veren kabloyu bulup ordan ledlere bi kablo çekti ve tabikide direnç bağlamayı unutmayın. birde baktım ki ledlerim orjinalde olduğu gibi yanıyo  ışık şiddetide ayarlanabiliyo.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 162
  • 2.jpg
    2.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 159
  • 3.jpg
    3.jpg
    19.5 KB · Görüntüleme: 161
  • 4.jpg
    4.jpg
    22.5 KB · Görüntüleme: 159

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim :)  kapılar içinde düşünüyorum. kapı kolunun içinde delikler mevcut forumda bi arkadaşın önerdiği gibi elimde bozuk 1 adet mause var onun ledini denemek istiyorum. en kısa zamanda deneyip burda yorumlarımı paylaşırım. ve katkıda bulunup paylaşım yapan herkese teşekkur ederim. yardımlaşmak, iyi niyetli olmak çok güzel.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hbarcın link' Alıntı:
Teşekkür ederim :)  kapılar içinde düşünüyorum. kapı kolunun içinde delikler mevcut forumda bi arkadaşın önerdiği gibi elimde bozuk 1 adet mause var onun ledini denemek istiyorum. en kısa zamanda deneyip burda yorumlarımı paylaşırım. ve katkıda bulunup paylaşım yapan herkese teşekkur ederim. yardımlaşmak, iyi niyetli olmak çok güzel.
Güle güle kullan çok sevindim ledin orda olmasına. Sanki en son gelen kasalarda artık olmayacağını düşünmüştük. şanslısınız. Mouse ledini ben yapmıştım güzel oldu ancak flux led bulabilirseniz onunla yapın kesinlikle daha güzel oluyor kapı kollarına.

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar kapılarada led döşedik çok güzel oldu. forumlardan okuduğum gibi dirençleri cam düğmelerinin yanına koyduk ledlerin olduğu yerde sıkıntı çıkarıyo. ve ayrıca kapı kolunu sökerken forumda bi yerde biri alt köşeden sökmeye başlayın demişti ama dikkat edilmesi gereken bir durum var orda yoksa damağını kırabilirsiniz. alt en köşede damak kendinize doğru çekerek çıkmıyo yana doğru çekmek gerekiyo ordada damak var diye zorlarsanız kırılır. resimdede kızmızı işaretle gösterdim. sökerken o köşeye dikkat.

Ekli dosyalar

• Adsdsýz.jpg
    Adsdsýz.jpg
    33.3 KB · Görüntüleme: 150

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın, emeğinize sağlık. Bilgilendirme içinde teşekkür ederim.

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada size danışmak istediğim bir durum daha var. konularda arattırdım ama arıza lambası yakmayan zenon diye öyle bir konu bulamadım. buradaki arkadaşlar baya bilgili konu açmadan burda danışmak istedim. arabanın farlarını değiştirdim üzerindeki zenonlarda philips marka photon serisi olması lazım arıza lambabası yakmaz demişlerdi denizli sigmatürk de ama arızalı diye göteriyo ne yapıcam bilemedim. sonrasında başka marka zenonlar denedik MFK gibi arıza lambası yakmaz diye ama arıza kaydını cihaza bağlayıp silmek gerekiyomuş sanırım yeni astralar ve insignalar için farklı cihaz oluyomuş bizim elektirikçidede o yokmuş o yuzden arızayı silemedim daha sonrasında denicem tekrar. şimdilik arıza lambam yanıyo. böyle birşey başına gelen oldumu ne yapabilirim diye yardımcı olacak varmı diye size danışmak istedim. arabamın modeli ASTRA J 1,3 EDİTİON 2013 MODEL daha 1 hafta önce aldım. yadımcı olursanız çok sevinirim arıza ikazlarını görüp durmak çok sinir bozucu. ve merak ettiğim birşey daha arabanın garantisiyle ilgili bir problem yaşarmıyım?

Ekli dosyalar

• Adasdsýz.jpg
    Adasdsýz.jpg
    21.5 KB · Görüntüleme: 145
  • Adassýz.jpg
    Adassýz.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 144
  • Ads.jpg
    Ads.jpg
    14.5 KB · Görüntüleme: 144
  • Adz.jpg
    Adz.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 144

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arıza bende de yanıyor ılk servıse gıttıgımde sıldırcem sanırım bı ayarı varmıs :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam şu farlarlar ilgili yeni bir konu açıp detaylı resimler ,fiyat ve izlenimlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz