Edition vites altı kırmızı led

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Arkadaşlar ps3 kafe işletiyorum bilgisayar tamir format işide yapıyorum. sürekli internet başındayım ve forumlar ilgi alanım olmasına rağmen konu açma işini beceremedim. konu açmayı tıkladım konu başlığını ve mesajı yazdım resimleri ekledim ilet bölümüne tıklıyorum hiçbirşey olmuyo önizlemeye tıklıyorum gene bişi olmuyo. sayfa kitlenmiştir diyip yine denedim gene olmadı size zahmet olmazsa. şimdi birsürü konu açılmasın eğer okuyosa  GNSpower arkadaşım sen açabilirim istersen demiştin. yardımcı olursan sevinirim

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar gerek kalmadı. konuyu açtım . konu başlığı  Astra j Led Far Zenon Arıza Lambası

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Elinize sağlık.

Ara sıra anlık olarak kilitlenmeler yaşanabiliyor forumda yoğunluk nedeniyle ama sonuç başarılı olmuş başlığınızda.

serkanokann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim soketlerde 2 uç var beyaz ve kırmızı beyaz - kırmızı kabloyu nereye bağlarsam orjinali gibi yanıp söner lütfen yazarsanız sevinirim

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Ankara da nerde yaptırabiliriz bilgisi olan var nı

serkanokann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar ben caresini buldum yaptim harika oldu .hemde kendim soktum tum gohusu.yardim almak isteyen beni arasin 0532 450 66 69 izmir tirede yim bu cevrede olan cikip gelsin

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cinaski12 link' Alıntı:
Arkadaşlar Ankara da nerde yaptırabiliriz bilgisi olan var nı
bi arkadas yaptırmısti size om attım bilgiler yazıyor oradan yaptırabilirsiniz

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar 1. yıl bakımını bugün yaptırdım site üzerinden vites altı led aktif etme ile ilgili fotolarıda renkli yazıcı ile bastırıp götürdüm. Servisteki elektrikçi araçta soketin olmadığını gösterdi çok uğraştı  var dedim fotoları gösterdim olanlarda çoklu soket varmış.... Led falan her şey var tesisat hazır ama yapamadık şu olayı....Zaten takmadan öncede elektrikden doğan arızalar vs. garanti dışı kalır diye bilgilendirdiler....İlk izlenimim çalışmadaki sessizlik zamanla yakıt vs. diğer verileri paylaşırım..

SOKETİ Ö‡IKARDIğIMZIDA KIRMIZI VE BEYAZ KABLONUN ARDINDA ARKA KISMINDA KARşILIK OLARAK SİYAH VE BEYAZ KABLOLAR VAR... S֖KEREK DE BAKTIK SOKETİN İևİNDE METAL BİR KISIMDA YOK YANİ KARşILIğI YOK FOTOLARDA G֖STERİLEN YERLERİN İÖ‡İ BOş... şUNU HALLETSEM ևOK İYİ OLACAKTI SERVİSİN DEDİğİNE G֖RE BİRşEYLER EKLENMESİ GEREKİYOR O KISIMA...