Edition vites altı kırmızı led

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

benim aracım sedan.soket var ama sokete girecek diğer uç yoktu.ben de ledlerden çıkan kabloları sokete yerleştirdim ve ikisi arasında bağlantı sağladım sağlam olsun diye bir lehim yaptım ledim yandı.hblerde daha kolay soket de var led de var.multimetre ile 12v olan yeri ölçüp takacaklar servisin bunu yapamaması ve garanti dışı kalacak demesi çok saçma çünkü bu işlem zaten üst modellerde olan bir işlem ekstra yapılmıyor.ben kendim yaptım uygulamayı çok da memnunum
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10406.0

Alimertx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BU KIRMIZI FİBER LED KABLOYU NEREDEN BULABİLİRİZ İNTERNET'TE ARAŞTIRDIM BULAMADIM...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiber lede gerek yok şerit led de aynı işi görüyor

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olur bende bundan kullaniyorum ben 5 metresini 7 tlye aldim oto aksesuarcida tabiki cok fazla 5 metre ama soylim dedim ve size 3 chipli led tavsiye ederim neden derseniz ustten bakinca nokta nokta kirmizi isik yansimasini hic gormezsiniz 3 chiplide ama bunda ben goruyorum tabi koltuga oturunca belli olmuyor..

Alimertx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aldığım LED'i deneyerek yaptım.. 3 sayfada arkadaşın resimlerle gösterdiği kısımlara taktım kabloyu oldu... birebir orijinal.. Yalnız şerit led kablo aslının yerini tutmuyor.. Geceleri belli olmuyor ama gündüzleri şerit led olduğu çok belli oluyor...

45Tamer45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CÜMLETEN SELAMLAR.. FORUMUNUZA BÜGÜN KATILDIM :) 2013 OPEL ASTRA EDİTİON 1.6 115 HP BİR ARACIM VAR CUMA GÜN ALDIM :) BNM ASTRA'DA DA BU VİTES ALTI AYDINLATMA VAR MIDIR?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

45Tamer45 link' Alıntı:
CÜMLETEN SELAMLAR.. FORUMUNUZA BÜGÜN KATILDIM :) 2013 OPEL ASTRA EDİTİON 1.6 115 HP BİR ARACIM VAR CUMA GÜN ALDIM :) BNM ASTRA'DA DA BU VİTES ALTI AYDINLATMA VAR MIDIR?
Farlar açıkken kafanızı eğin bakın iyice çok zayıf bir kırmızı ışık yanıyorsa var demektir.