Ekomax

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
test aracı ne olacak. birde 105 hp olan modeli var. o sabit geometri turbolu. 105 hp olanın torku 290Nm.

Bravo test edecekseniz 1320Kg
120Hp 300Nm --> 0-100: 10.5sn
max hız: 195km/h

105Hp 290Nm --> 0-100: 11.3sn
max hız: 187km/h - 1.235 kg

Era 1.5 110Hp 240Nm 1205Kg
0-100: 11.5sn
max hız: 176km/h

eksik olan agırlık değeri yukarıda

Bence 1320 kgs - 300 nm yerine 1235 kg - 290 nm daha mantıklıdır, 100 kg daha hafif, güç olarak 15 hp az görünsede tork neredeyse aynı ama hafifiliği avantaj yaratır, tabi bu motor için düşünülürse , komple otomobil için linea ve bravo olarak düşünülürse ibre bravo yu gösterir

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eksik olan agırlık değeri yukarıda

Bence 1320 kgs - 300 nm yerine 1235 kg - 290 nm daha mantıklıdır, 100 kg daha hafif, güç olarak 15 hp az görünsede tork neredeyse aynı ama hafifiliği avantaj yaratır, tabi bu motor için düşünülürse , komple otomobil için linea ve bravo olarak düşünülürse ibre bravo yu gösterir

yanlışınız var. 105hp olan da 1320kg 120hp olan da.

http://fiat.com.tr/Pages/tr/otomobiller/bravo_tekniktablo.aspx

linea da ise sadece 105hp var.
0-100: 11sn
max hız 190km
1290kg

http://fiat.com.tr/Pages/tr/otomobiller/linea_tekniktablo.aspx

Son düzenleme:

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Yalnız Selim abi sanırım sedan araç ister, yani bravo değil de linea olarak düşünmek lazım aracı.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e ekomax diyoduk nooldu? fiat ekomax mı kullanmaya başlamış? :D

yok mu ekomaxtan haber alooo?

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw konuyu fena dagatmisiz ekomax a donelim, katiliyorum.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekomax taktırdım ertesi gün dinamometre test sonucu deyişen hiç bir şey olmadı geri iade edeceğim haberiniz olsun deneme amaclı takıldı bg artışı olmadı tork artışı oda hiç olmadı cihazı sökün alın dedim abi para almadık hele kullan havada cok yağmurluydu sökmediler.neyse bi ara uğrayıp söktüreceğim test sonuçları elimde vallaha benim aracta hiç işe yaramadı.sizin araclarda işe yararmı bilmiyorum? 2, vitesle cinnah cd. cıkmaya devam tabi kuğuludan kaptırıp cıkarsam belki 4 görür:)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekomax taktırdım ertesi gün dinamometre test sonucu deyişen hiç bir şey olmadı geri iade edeceğim haberiniz olsun deneme amaclı takıldı bg artışı olmadı tork artışı oda hiç olmadı cihazı sökün alın dedim abi para almadık hele kullan havada cok yağmurluydu sökmediler.neyse bi ara uğrayıp söktüreceğim test sonuçları elimde vallaha benim aracta hiç işe yaramadı.sizin araclarda işe yararmı bilmiyorum? 2, vitesle cinnah cd. cıkmaya devam tabi kuğuludan kaptırıp cıkarsam belki 4 görür:)

Abi yani foss mu cikti simdi, peki ekonomi de yok mu hic. Tork vs bana laziim degil ekonomi olsa iyi olur, ne biletim sole bir depo ile 850 -900 km yapsam diyorum:D:kop:

Cokmu sey istedim acaba.:)

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foss abi fason ha bu arada takıpta menmun olan arkadaşlar nasıl performans almışlar acaba pisikolojik gibi geldi bana ilk takınca sanki iyi çekiyormuş gibi ama test sonuçları her şeyi acıklıyor 2,vites cıktığım yeri yine 2,vites. 5,viteste 30 bin devirde yine 110km vallaha belkide işe yarıyordur bilmiyorum bende işe yaramadı

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen hafta gidip baktıracam dedim ama işlerim yüzünden baktıramadım aracıma. Elimde ekomax var kullanmıyorum ya da kullanamıyorum mu desem buna. Açıkçası beni çok tatmin edecek bir şey gibi de görünmüyor ama sırf denemek ve sizi bilgilendirmek için en kısa zamanda sistemi aktif hale getirtip sonuçlarını yazacağım. Yoğunluktan aracımın bi fotosunu bile çekemedim. Yanarım da ben ona yanarım...