Ekomax

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bizim vectralarda verimide güzel ama kalkış ve rampalarda sıkıntısı var başka sorun yok uzun yolda ve şehir içinde arac kullanımı güzel sadece kalkış ve yokuşlarda dur kalkalarda sıkıntı var oda benim gibi dizel bi aractan atmosferik motorlu araca gectiğim için sıkıntı oluyor eee..tabi turbo kullandık şimdiye kadar yoksa vectra araclarıda kalkış ve performansı hiçte fena deyil.yiğidin hakkını yemeyelim hele acımazda seri kullanırsan yolu tuttuktan sonra yani 2, vitesten sonra bana göre çok canlı beni tatmin ediyor.ama kalkışlarda ben sıkıntı yaşıyorum tek istediğimiz birazdaha torku yüksek olabilirdi motorların! konfor olarak mükemmel aracta ne istiyorsanız var donanım full+full. abi vectra deyince 1,9 ve üstü motorları tafsiye ederim

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linea test ettim opel vectradan inip bu araca binince vallaha ne diyeyim cokta kötü gelmedi ama performansına diyecek yok a sutunlar kokbitin yapısını pozmuş ama benim için güzel deneyim oldu diştan heybetli bi görüntüsü var ama bunu aracın içine yansıtamamışlar içi omuz mesafesinden dar.ve benim sevmediğim dıştan bakınca yuvarlak hat cok ama kullanıpta performansını anlayınca niyeyse gözünüze hoş görünmeye başlıyor 1,6 290nm tork motor performansı tek kelimeyle harika.bu aracı 1,3,5,6 yap 2, ve 4, vitesi kullanma acayip tork ve seri bi arac.ne yazıkki opel bu motorları hala kullanmaktan veya kullanıpta bu 1,6 türkiyeye yollamaktan çekiniyormu yoksa bizi yolunacak kaz gibimi görüyorlar neyse birşey demiyorum. müşteriyi kazanması çok zordur ama kaybetmesi çok kolay.opel birazda kullanıcılarına kulak versin.fiat bile yer uçagı yapmış opel de inşallah böyle canlı motorlarla görmek nasip olur

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tv de ben de görmüştüm fazla bir getirisi yok arkadaşlar istiyen uygulayabilir, olan emme manifoldunuza oluyor.. Bunun yerine dizelcilere tavsiyem araçlarına LPG taktırmak eğer güç arıyorsalar.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi deneme amaclı takıp deneyelim derlerse karbüratörün kenarında emiş borusu var ara maşonla takılıyor olmazsa maşonu cıkarıp orj haline dönüyor sakın bir yeri deldirmeyin

ali_goldenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende MİN 200BG LİK 1.8t chip+kat iptali+filtre+DV kombinasyonlu bir araç var bugün ekomax taktirdim bakalim biraz kullanayim size sonuçlarini atarim buradan yalniz biraz güçlenme hisstiğimdir yanliz ekonomi olayini size biraz zaman sonra söylerim...