Elazığ

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elazığ

sergeant333 link' Alıntı:
ben pek memnun değilim de onun için sormuştum.

Karalar adamı yaralar  :)

Ergün ustanın iyi olduğunu biliyorum, oda her arabaya yetişemiyor. Aslında benimde kafamda büyük bir soru işareti buradaki servis, malatya'daki servisi araştırıcam yada yaz tatilinde izmir'de yaptırıcam bakımlarını.

sergeant333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler sn çellocu, siz de iyisiniz insallah. Elazığ da bu siteye üye sayısında bi artış olmadı, bi elazığ buluşması yapsak fena olmazdı aslında

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklısınız araçlar çoğaldı ama foruma etkisi olmadı. Valla aslında bir hafta sonu araçları yıkama bahanesiyle bir araya gelebiliriz, ben emniyetin oradaki PO istasyonunda yıkıyorum genelde, sizin bildiğiniz bir yer varsa orayada gelebilirim  :)

sergeant333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn çellocu ben elazığ' a 50 km mesafede olan gezin beldesindeyim, elazığ' a çok sık geliyorum aslında ama belli olmuyor.Merkezde olsam iki araç da olsa sık sık elazığ buluşması düzenleyebilirdik.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gezin'i biliyorum çok güzel, bana deniz kıyısı tatil köylerini hatırlatıyor. Ben sizi merkezde diye tahmin ediyordum.

sergeant333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

malesef merkezde değilim ama çok uzak sayılmaz sık sık gelme imkanım oluyor merkeze

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O zaman bir program yapalım hocam, aslında sivrice gölü kenarında güzel mekanlar var (Osman'ın Yeri mesela), böyle bir yerde bir buluşma gerçekleştirip hem tanışmış oluruz hem bir balık yeriz :)