Elazığ

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elazığ

pardon elazıg sokaklarında:) alışkanlık işte adana diyorum hep

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman ikinci buluşmayı ancak eylül'de yapabiliriz. Bende önümüzdeki hafta memlekete gidiyorum ağustos'un son haftası dönücem belki o zamana kadar sayımızda çoğalır

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana uyar sn çellocu. balıklar da taze iken :)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sabah senenin ilk karı Elazığ'a yağmaya başladı :) özlemişiz ya

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elazıgda da hava bozdu gerçekten. kar olayını hiç sevmiyorum arkadaşlar. Adanalı olunca karla pek  aramız olmuyor tabii. Dün akşam işten çıktıktan sonra akşam bir taraftan kar yagıyor bir taraftan karanlık, bizim araçların sol ve sag görüş kısıtlılıgı da olaya eklenince  sola dönerken iki kişiyi kaputun üstünde görmemle durmam bir oldu. Akşam geliş gidiş olan bir yolda karşıdan araçların geçişi bittiginde dönüşü aldıgımda iki siyah giyinmiş arkadaşa çarptım. Allahtan daha yeni dönüş alıyordum ve hızım çok azdı. yine de arkadaşları kaput üzerinde gördügümde beynimden vurulmuşa döndüm. Allahtan kimseye bişey olmadı. Bu havalarda özellikle akşam siyah giyinmemek astra j Sahiplerini büyük belalardan koruyacaktır geçekten.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Metin geçmiş olsun, dün yağış gerçekten çok kötüydü bizde gece arkadaşlara gitmiştik, dönüşte araba evin bayırını çıkamadı hemen müsait park yeri bulup aracı orada bıraktım.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
Elazıgda da hava bozdu gerçekten. kar olayını hiç sevmiyorum arkadaşlar. Adanalı olunca karla pek  aramız olmuyor tabii. Dün akşam işten çıktıktan sonra akşam bir taraftan kar yagıyor bir taraftan karanlık, bizim araçların sol ve sag görüş kısıtlılıgı da olaya eklenince  sola dönerken iki kişiyi kaputun üstünde görmemle durmam bir oldu. Akşam geliş gidiş olan bir yolda karşıdan araçların geçişi bittiginde dönüşü aldıgımda iki siyah giyinmiş arkadaşa çarptım. Allahtan daha yeni dönüş alıyordum ve hızım çok azdı. yine de arkadaşları kaput üzerinde gördügümde beynimden vurulmuşa döndüm. Allahtan kimseye bişey olmadı. Bu havalarda özellikle akşam siyah giyinmemek astra j Sahiplerini büyük belalardan koruyacaktır geçekten.
geçmiş olsun aksiyon dolu bir an olmuş ister istemez

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elazığ'dan yeni üye arkadaşlar var kendilerini tanıtırlarsa seviniriz