far temizliğinde pahalı malzemelere SON !!!

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mantık yüzeyi aşındırıp kötü tortuyu gidermek olduğu için en incesinden pasta, diş macunu gibi şeyler denenebilir bence.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bu dediğin malzemeyi nerden bulacaz peki?
Saatçilere gidip gırtlağına mı çökek napak :rakir:

akşam baba ile bi araya gelecez öğrenmeye çalışcam temin edilecek yeri. forum heveslendi yoksa zaten babalara gelecez.:D

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsetmiş olduğumuz cila nalburlardan temin edilebilirmiş. arkadaşlar eski nesil bi kimyasal olduğu için her nalburda olmaya bilirmiş yani ararken yıllardır bu işi yapan bi nalbura sormanız sizin faydanıza. Aydın da bi tane nalburda varmış öğrendiğim kadarı ile.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

el.turco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Beyler benim sol fara da bi çözüm bulun el atmışken :D

oQnZEX.jpg

seninkisi sanki diş macunluk bugulanma genelde diş macunu ile çıkıyor. sararma için zımpara şart. ama o maden cilasını da merak etmiyorum değil he :rulet2:

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:18 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:12 ----------

merhabalar abilerim arkadaşlarım bende sizlerle faydalı olacagını düşündüğüm birşey paylaşacağım. aradım galiba şu ana kadar paylaşan birisi yok.
araç farlarında solma sorunu çoğumuzun yaşadığı yada yaşayabileceği bir sorum geçenlerde kayın pederim kendi arabasında tesadüfen denedi ve % 100 başarıya ulaştı. Kendi eski saat ustalarından saat camlarını parlatmak için kullandığı maden cilasını kuru bi bezle fara uyguladı ikinci farı bitirdikten sonra ilk farı farklı bı bezle tekrar sildi ve resmen sıfır far takılmış gibi oldu. kullandığı malzemenın fotunu eklıcem aklınızda bulunsun cebınıze faydası olacak bı malzeme. 3 TL olması lazım fiyatı. Belkide işinize yarar.

biraz araştırdım da nalburlarda falan oluyormuş deneyecek arkadaş varsa dikkat etsin boya çıkarabilir diyolar. iyice kaplasın tamponu kaportayı falan.