Fren Balata Değişiminden Sonra!..

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balatalarla arabanın cekısının hıcbır alakası olamaz..ayrıca balataların sıkı takıldıgıda ımkansız oyle bır ayar yok dedıklerı gibi.astra g balatası dıye aldıysan zaten sorun olmaz sorunu baska yerde ara bence.cunku bu balatalarla alakalı bır durum değil.balataların kalın olma ıhtımalide dusuk..ben ılk defa duyuyorum açıkcasi.
çekişinde düşüklük varsa dediğim gibi sorunu baska yerde arayin balatalardan değil.

volkaninan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balatalarla arabanın cekısının hıcbır alakası olamaz..ayrıca balataların sıkı takıldıgıda ımkansız oyle bır ayar yok dedıklerı gibi.astra g balatası dıye aldıysan zaten sorun olmaz sorunu baska yerde ara bence.cunku bu balatalarla alakalı bır durum değil.balataların kalın olma ıhtımalide dusuk..ben ılk defa duyuyorum açıkcasi.
çekişinde düşüklük varsa dediğim gibi sorunu baska yerde arayin balatalardan değil.

Başka yerde arayacağımda çoktan, tesadüf gibi balatalardan sonra oldu bu olay. Balatalar değişti sonra böyle oldu. Aklıma gelen başka bi şeyde yok.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önler disk arkalar kampana..arka balatalarda değiştimi ? değişse bile çekişinin balatalarla alakası yok.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkalarda değişmiş. çekişle nasıl alakası yok. sen hem frene bas hem gaza bakalım çekişte bi fark olacak mı?

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bir aptalliği kimse yapmaz takan ustanında yapmıcagını sanıyorum cok fazla sıkmak gıbı..hadı hayırlısı.