gaz kokusu

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tank değişimi olduğun da veriliyor. Onların elinde olan cihaz ile lpg takan adamların ellerinde ki cihaz aynı. Ama daha önce her iki yıl da sızdırmazlık olayı için ellerinde olan cihaza ödediğim para zoruma gidiyor idi. İyi oldu kalktığı birde bu kontrolleri yapan adamlar acayip bir havaları Vardı. Şükür kurtulduk yeminle.

Abi odada o işlerle uğraşan tipler ıskartaya ayrılan, yukarıda başkanın şamar oğlanına çevirdiği tipler oluyor, gerçi odaların çoğunun başkanı da şamarı hak ediyor da neyse :maden:

Aynen iyi oldu ellerinden alındığı, para kapısı olarak bakıyorlardı :rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi odada o işlerle uğraşan tipler ıskartaya ayrılan, yukarıda başkanın şamar oğlanına çevirdiği tipler oluyor, gerçi odaların çoğunun başkanı da şamarı hak ediyor da neyse :maden:

Aynen iyi oldu ellerinden alındığı, para kapısı olarak bakıyorlardı :rakir:

Zoruma gidiyordu şahsen o parayı ödemek. Milleti soymaktan başka bir şey değildi. Aracımdan şüphe ettiğim zaman hemen bir LPG yerine gidip 5 TL veriyorum adamlar iki dakika içinde bakıyor sorun varsa zaten anın da belli oluyor yoksa yok. Gerçekten araç sürücüleri ülkemizde sürekli öpülen taraf. Buda bir gerçek.

Başka bir konu Tüv olayı ülkede hemen hemen her yerde buna WC de dahil kredi kartı geçer iken Tüv de yok... Böyle bir saçmalık var mı?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendim de LPG'li araç kullandım ve ihtiyaç varsa tavsiye eden biriyim ama işte görüyorsunuz bu insanlar trafikte aramızda dolaşıyor.

400 TL çok para, patlayıncaya kadar bekleyin:D