Gaza basınca tireyerek hızlanma

oguzbagdan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dediğin tekleme sorununu bendede 2000 2500 devir arasında giderken yapıyor. o deviri gectigim zaman veya daha altında giderken sorun yok. bu sorunu yasayan baskalarından duydugum kadarıyla egr valfindende yapabiliyomus.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu dediğin tekleme sorununu bendede 2000 2500 devir arasında giderken yapıyor. o deviri gectigim zaman veya daha altında giderken sorun yok. bu sorunu yasayan baskalarından duydugum kadarıyla egr valfindende yapabiliyomus.
seninki kesin bobin:D

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
senin sıkıntının çaresi ateşleme bobınınden kaynaklanıyor aynı dertle bende bir muddet boğuştum sonra ATEŞLEME BOBINI (DELPHİ orjinal marka )değiştirdim duzeldi ben 160 tl almıştım astra için seninki için bi fiyat veremeyeceğim

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkürler, ama bobinden olsa daha ciddi problem göstermez miydi? Saliselik 2-3 tutulma?

Neyse ustaya bir daha uğrayacağız anlaşılan.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
zaten senin tarif ettiğin gibi tutukluk yapar benzini ateşleyemediği için bi an boşluk yapar öksurur gibi yapar

oguzbagdan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağatay arkadasım bobinse eger degistirtirim. daha büyük bi sorun degildir inş. çok sinir bozucu birsey. servise götürüp düzelttiricem sorun çözülünce neyden kaynaklandıgını yazarım

arastgeldi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

aynı sorun bende de oluyordu.buji kablolarını sildim iyice yerine oturttum geçti.bi dene istersen:D

janpols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynı sorun aynı sorun hemen hemen bi çoğumuzda bilmiyorum anlamıyorum ama çözemezsem satmnaya karar vericem sanırım sürüş keyfi kalmadı yaaaaaa
:)

apache_tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu yaşıyorum şuan bobin değişti bujiler buji kabloları gaz kelebek sensörü ama hala titriyo tadı tuzu kalmadı yokmu biçaresi nereye gitsem baska bişe cıkarıyolar bıktım

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havabasinc sensoru veya debimetre olabilir...