Gaza basınca tireyerek hızlanma

ziver1969

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle bobin diyorum. :D

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bobindir.ben dealerji çıkmıştı.alıp çekici kafa göz dalıcaktım arabaya.bak boboni GM al,yan sanayi alırsın olmuyor sana söylim.aracın 1.6 16 valf x16xel ve diğer seriler diye ayrılır bobinler.doğru bobini tak bujilere bak kabloların ucları kırık olmasın.

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürücüüüüüü

Yahu arkadaşım sen 4. viteste 60'la giderken hiç devir saatine baktın mı da sürücü sürücü diyorsun. 2000 motor için o devir düşük değildir. Ki düşük devir olsa bile o dediğin saliselik tutulma olmaz. Araba yavaş hızlanır o kadar. Tutulma tüm hızlanma boyunca olmuyor.

Arabanın kullnaım kılavuzunu aç bak 70 ile 5. viteste kullanabilirsin diyor. 2000 motor araba. Dediğim gibi devir küçük gelse sadece hızlanma süresi ARTAR. Tutulma yine olmaz.

Sen benim bahsettiğimi anlamadan atıyorsun.

4. viteste 60 km/sa hızla giderken bir devir saatine bak, düşük devir mi o?

Anlamadığın konularda da çok iddialı konuşma.

Başka araba ile test de ettim, 99 model vectra b ile. O arabada neden olmadı, sürücüden ise, hatta onda çok daha düşük devirlerde test ettim, neden olmadı dersin.

Sabah sabah bilip bilmeden yaptığın yorumlarla asabımı bozma. Burada çok kişinin derdi olan bir konu konuşuluyor ve ben sorunun kaynağını tam anlamadan masraf yapmak istemiyorum.

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne halin varsa gör bee