Göğüsteki havalandırma sesine son

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha ne olsun, gayet kullanışlı ve güzel olmuş; eline sağlık; ses kesildiyse yapmaya değer diye düşünüyorum, eve varınca ilk işim bu alacak; teşekkürler paylaşım ve bilgilendirmen için...
Ses %100 kesildi ses yaptığı tüm yollarda denedim 20 km 30 hızda yaptığı yollarda 100 km'nin üstüne cıktım en ufak bir ses gelmedi

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş, elinize sağlık, hemen yarın ilk iş yapacağım, ancak siz yazdıktan sonra farklı bi malzeme geldi aklıma, bizim burada sanayide aksesuarcıda görmüştüm, çift taraflı bant ile yapışan gri renk sıkı sünger vardı, kapı pencere süngerinin daha sıkı şekli ama o da 4-5 mm kalınlığında, ne dersiniz olurmu,,,

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş, elinize sağlık, hemen yarın ilk iş yapacağım, ancak siz yazdıktan sonra farklı bi malzeme geldi aklıma, bizim burada sanayide aksesuarcıda görmüştüm, çift taraflı bant ile yapışan gri renk sıkı sünger vardı, kapı pencere süngerinin daha sıkı şekli ama o da 4-5 mm kalınlığında, ne dersiniz olurmu,,,
:(
malesef çitf taraflı bant tutmuyor plastiğe yapışmıyor bende çift taraflı batla düşünmüşütm c.tesi eve giderken 1 mt yakın bant almıştım eve gittim yapacam diye bandı cıkardım yapıştırmaya calışıyorum bant elime yapışıyor ama ızgaraya yapışmıyor ızgaranın alt tarafına az biraz yapışısada göğüse kesinlikle yapışmıyor kısaca bant yapışmıyor göğüs silikonlu olmasından bant hiçbir şekilde yapışmıyor:(

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
abi bendeki bantta yapıştığı yerden çıkmıyor:D kaliteden dolayı farkedebilir belki. aslında yapışmasınada gerek yok, parçayı tekrar yerine takınca 2si arasında sıkışmıyormu zaten?
eline sağlık bu arada

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bendeki bantta yapıştığı yerden çıkmıyor:D kaliteden dolayı farkedebilir belki. aslında yapışmasınada gerek yok, parçayı tekrar yerine takınca 2si arasında sıkışmıyormu zaten?
eline sağlık bu arada
dediğim gibi benmki fikir olması adına aklıma gelen ilk cözümdü hatta il resime bakarsak ızgaranın hava alma yerlerine gelmeden diğer iki tarafında epey bir boşluk var oraya yapışabilen bir bantla ince bir sünger yapıştırıp hava ızgaralarından uzaklaştırabilir yani birçok uygulama yapmaya musait bir parca ve çok profesyonel bir uygulamada cıkarılabilir ama bantın yapışması ilri aşamalarda sıkıntı cıkarabilir ama bunun bir riski yok istediğin zaman cek halıflaksi cıkar

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık güzel paylaşım olmuş bide biri vectranın kini gösterse

sezo33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

57715026.jpg

Mehmet abim işaretlediğim yerden elinle bile cıkarabilirsin ama sen genede tornavida yanındas bulundur işaretlediğim kısımdan tornavida yardımı ile ilk tırnağı cıkar geriye kalanlar elle ceksen dahi gelir ama sen yavaşca sırayla sen taraftaki tırnakları birer birer cıkar ilk tırnaktan sonrası kendi cıkıyor zaten korkmanıza gerek yok öyle basit kırılacak tırnakları yok rahat olun
çok teşekkür ederim en kısa zamanda deneyeceğim

angets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun benim vectra da da var,özellikle soğuk havalarda daha fazla çatlayıp,çıtlıyor..benimde aklıma yattı bu iş..