Insignia LPG?

ERCAN TUĞRA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
70-60-50 binlerden bahsedilirken yanında bide tüpten basetmek, yok üst kapak taşlatmak, yok çelik sibob hocam ya binme 180 beygirlik arabaya yada bin ara sıra bas az yaksın yada sürekli bas hem benzini yak hemde motoru öldür bu konu bukadar basit eğer çok biniyorsan az yakan arabalara bak bi tarafta güç bitarafta tüp olmuyor işte o güzel arabanın orasıyla burasıyla oy
natma benim fikrim bu

Son düzenleme:

alperenkemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insigna lpg

geçen sene arkadaşım insignaya landirenzo yağlı sistem lpg taktırdı araba 50 bindeydi aldığında iki ay önce motor yaptırdı turbolu insignası olan sakın taktırmasın 20 bin km lpg de kullandı 6000 lira masraf açtı tüpü geri söktürdü taktıracak arkadaşlara tavsiyem iyi araştırın öyle taktırın

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pahalı araba alınca neden benzine para verip durmamız gerektigini anlamıyorum simdi 50.000 liraya astra j alıp lpg taktırmak isteyen kisi yanlis mi yapar veya 70.000 lira insignia alip lpg takmanin neresi tuhaf ki.260 km lik yolu 60 liralik lpg ile gidebilmek cok guzel bisey cimrilik degilki bu yazık benzine verilen paraya vergi odemek zoruna gidiyo insanin parasi cok olsa bile

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin hangi arabasına ne olsa hemen taşlanıyor passatın jettanın skodanın vs. lpg takılmayan yani desteklemeyen motor cinsleri için kimse tek kelime etmiyor ama yinede bu arabalara hava parası ödeyip havadan cıvadan konuşuyorlar şöyle 15 yıllık bi passat ya da başka bi araba yanına da bi vectra falan koyun karşılaştırın kalite asaletten gelir hangisi 15 yıla rağmen daha güzel daha kullanışlı daha alımlı durur gördüğüm bir çok 10-15 yıllık arabada mesela iç aksam berbat teybin ses ayar düğmesi flaşör düğmesi far açma düğmesi gibi bir çok yerin boyası soyulmuş iğrenç duruyor ama bunu çok nadir gördüm opel de kaldı ki dökme motor yapan iki firma bilinen biri mercedes diğeri motora km sınırı biçmiyorlar ama şunu özellikle belirtiyorlar bakımlar kesinlikle titizlikle yapılmalı yağı suyu ve yakıtı:) bir da şu var opel zaten söylüyor (kullanma klavuzlarında ) bizim araçlarımız yağ yakıyor yaktırtıyoruz yoksa bu araçlara sınırsız km biçilemez adam 150 binde baskı balata değiştiriyor motor yaptırıyor araba haşat sonra 'araba kötü' kendi kullanım şeklini sorgulamıyor söyleyecek çok şey var...
Bana göre opel iyi arabadır ve bana göre vw sevimsizdir sebepli gerekçeli olarak zaten ikisinde de kÂr ortağı değilim... opel candır vectra canandır:)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bende bu 50 binlik arabaya biniyosun lpg taktırmaya calısıyosun konusuna ayar oluyorum arkadaş. daha ucuza gezmek var iken neden fazla odeyeyimki. tasarrufun amiri memuru arabası evi bisikleti olmaz. tasarruf tasarruftur.
nasılki 200binlik eve oturunca doğalgaz faturası çok gelmesin diye vanaları kapatıyosan 50 binlik arabayada binsen 150 binlik arabaya da binsen az yaksın diye bişeyler yapacaksın. yok bende para cok cebimde kalmasın saçmak istiyorum diyosanız siz bilirsiniz.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarı düzgün lpgden zarar gelmez... ben 35 binkm kullandım kapağı motoru söktüğümüzde siboplar falan sapasağlamdı...