İstanbul (Servis & Bayiler)

İstanbul'da En Çok Memnun Olduğunuz Servis Hangisi?

• Maslak Arkas Otomotiv Servis

Oy: 1 1.0%
  • Akatlar Arkas Otomotiv Servis

Oy: 2 1.9%
  • Üsküdar Arkas Otomotiv Servis

• Altunizade Arkas Otomotiv Servis

Oy: 4 3.9%
  • Ataköy Otomotiv

• Yenibosna Ataköy Otomotiv

• Zeytinburnur Balkan Motorlu Araçlar

Oy: 5 4.9%
  • Güneşli Ctr Otomotiv

• Büyükçekmece Dikici Oto

Oy: 0 0.0%
  • Haramidere Erdemir Motorlu Araçlar

Oy: 5 4.9%
  • Maltepe Erpaş Otomotiv

• Kadıköy Gedizler Motorlu Araçlar

Oy: 0 0.0%
  • Ümraniye Gedizler Motorlu Araçlar

• Dolmabahçe Gerçek Otomobilcilik

Oy: 11 10.7%
  • Beşiktaş Gerçek Otomobilcilik

Oy: 8 7.8%
  • Eyüp Martur Otomotiv

Oy: 6 5.8%
  • Maltepe Odak

• Bayrampaşa Odak Pazarlama

Oy: 7 6.8%
  • Topkapı Odak

Oy: 39 37.9%

• Kullanılan toplam oy
    103

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: İstanbul (Servis & Bayiler)

dreamofice link' Alıntı:
  Servisinizi iyi seçin arkadaşlar hizmet çok farkediyor; evime yakın diye opel Ataköyü tercih ediyordum ama ağzımın payını aldım, bundan sonra tercihim Tarık beyin çalıştığı servis olacaktır.  Bakımları aslında servisde yaptırmak lazım garantıden sonra da bir şey olursa en azından iyi niyet indirimleri alırız diye ama bu konuda umutsuzum
   Bıraz önce merkezden aradılar ve ısrarla kaplama yapalım diyorlar , başka yere girsenızde sonuc degısmeyecek söyluyorlar, inşallah Tarık bey bu işi halledecektır;
Forumlarda boyle durumlarda honda,hyundai i kia'nın hemen dıreksıyonu degıstırdıgını soylemısler , Tarık beyin uğraşlarına rağmen değişmezse zaten opel benım ıcın bıtmıstır artık ne bakımlarımı servısde yaptırırım ne de sonrakı aracımda tercıhım opel olur.

Kaplamayı kabul etmelerıde çelişki zaten ,madem kullanıcı hatası dıyorsan nıye o zaman hatayı kabullenıp bari kaplama yapalım dıyorsun sonuç negatif olursa ki opel merkez öyle olacak diyor mahkemeye gıdecegım , gazeteci arkadaslar var onlara da söylerım kırmazlar herhalde bu durumu medyaya da taşırır opelı rezıl ederız,kafamı baozdu bu opel uğrasıcam bunlarla.

Aynen hocam marka kalitesini düşürün. Düşürün ki biz de araçları satamayalım :)) şaka yapıyorum alınmayın. Konuyu takip ediyorum, ileride bizim de başımıza gelebilir. Bu yüzden elimden ne geliyorsa da yapmaya hazırım. Hangi gazetede haber olursa o gazeteden en az 10 tane alıp sağa sola hayrına bırakacağım :)

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her servis aynı değil işte ne yazık ki ankara opis mesela anlaşamadık ama izmit ekcan Cemil abi istanbul mar haydar abi ve tabi ki odak Tarık başkan izmitte mesela opel as diskleri yanlış taktı yine mehmet Türk de vites mandalını kırdılar yani her servis aynı değil pire için de yorgan yakamam arabamı seviyorum

hknpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

S.a. Arkadaşlar,

Yaklaşık 2 buçuk ay önce 2011 astra 1.3 cdti ecoflex enjoy plus modelini alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Aracın 50 bin bakımı geldi önerebileceğiniz servis var mı özel yada yetkili farketmez. Forumda yazıları okuduğum kadarıyla topkapı odak ı öneriyor çoğunluk tekrardan fikir almak istedim yardım olursanız sevinirim. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hknpur link' Alıntı:
S.a. Arkadaşlar,

Yaklaşık 2 buçuk ay önce 2011 astra 1.3 cdti ecoflex enjoy plus modelini alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Aracın 50 bin bakımı geldi önerebileceğiniz servis var mı özel yada yetkili farketmez. Forumda yazıları okuduğum kadarıyla topkapı odak ı öneriyor çoğunluk tekrardan fikir almak istedim yardım olursanız sevinirim. :)

Aramıza hoş geldiniz.  :)

Opel'de periyodik bakımlar 15.000 km'de yada km'ye ulaşılmazsa senede bir yapılır.
O nedenle 50.000 bakımı yoktur.
Aracınızın önceki bakımın hangi km'de yada hangi tarihte yapıldığını kontrol etmenizi tavsiye ederim. Böylelikle belkide daha ilerki bir tarihte yaptırmanız gereken bakımı önceden yaptırmamış olursunuz.  :)

hknpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Aramıza hoş geldiniz.  :)

Opel'de periyodik bakımlar 15.000 km'de yada km'ye ulaşılmazsa senede bir yapılır.
O nedenle 50.000 bakımı yoktur.
Aracınızın önceki bakımın hangi km'de yada hangi tarihte yapıldığını kontrol etmenizi tavsiye ederim. Böylelikle belkide daha ilerki bir tarihte yaptırmanız gereken bakımı önceden yaptırmamış olursunuz.  :)

Tekrardan hoş buldum :)

֖ncelikle hızlı cevabınız için teşekkür ederim. şuan 50 bine yaklaştı ve araç uyarı veriyor en kısa zamanda servise götürün diye bende 50bin bakımı diye düşündüm eğer 15binde ise dediğiniz gibi en son ne zaman yapılmış kontrol edeyim.

hknpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar Arkadaşlar,

2011 astra 1.3 cdti j kasa için 60bin bakım ücreti tahmini ne kadar olur?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hknpur link' Alıntı:
Merhabalar Arkadaşlar,

2011 astra 1.3 cdti j kasa için 60bin bakım ücreti tahmini ne kadar olur?
Odak topkapi  tarik beyle görüsup forumdan oldugunuzu soylerseniz fiyat konusunda yardimci olur.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İstanbul'da yaşamama rağmen Topkapı Odak'ın çok iyi olduğunu forum üyelerimizden öğreniyoruz. Bu yüzden Topkapı Odak'a +1 diyorum :)