Izmir iftar'da !!

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar toplantıyı ılk aldıgımız karar uzerıne Cuma gunu yapmayı uygun gorduk zaten haftasonu katılım daha az olucak baya kısı gelemem dediğinden.Cüneyt abi yetişebilme ihtimalin hiç yok mu senıde bayadır görmüyorduk :(

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar toplantıyı ılk aldıgımız karar uzerıne Cuma gunu yapmayı uygun gorduk zaten haftasonu katılım daha az olucak baya kısı gelemem dediğinden.Cüneyt abi yetişebilme ihtimalin hiç yok mu senıde bayadır görmüyorduk :(
İşyerinden çıkıp yetişebilmem çok zor olur Çağrı:(..Bir daha ki sefere inşallah;)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) Çağrı +1
2) m_sönmez+1 (kesinliiği tartışılır)
3) Umut +1
4) Ugur+ 1 gelmek ısterse ;)

5) Savaş + 2

6) Cüneyt +2
7) Bekir + 1
8) Sinan + 1
9) Mustafa
10) Arzuhan+ 2
11) Ahmet altınçubuk+ 1
12) selçuk + 1 (umuyorum

13) Floy

Arkadaşlar bu akşam yer ayırtıcam eger gelmeyı dusunupte bırseylerı kesınlestırmeye calısan arkadaslar varsada opsıyonluda olsa yazarsa sevınırım.

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çagrı kardeşim bide misafirim olucak yanımda biraz geç oldu ama kusra bakma

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estafurullah hakan ben bu akşam yapıcam rezervasyonu sorun yok :)

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut benim telefonumu almıştı sozde ama etkinlikten haberimiz yok :) bende gelirim gun farketmez nette olmasamda bir kişi br zahmet msj atıversin 0536 824 20 35 gokhan. :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar az önce By döner le görüştüm ne Bornova nede Mavişehir rezervasyon yaptı sinir oldum telefonda tartıştık biraz,1 saat sonra tekrar arayın merkezle görüşüp dönelim dediler bakalım sonuç ne olucak..Bu arada bir alternatif olarak benim İzmir'de diğer beğendiğim güzel yemek yenicek mekanlardan Floryalı ile görüştüm.Floryalı Güzelbahçe'de çok mükemmel bahçeli ve kendin pişir kendin ye tarzı bir yer.Etin kilosu 36 tavuğun 18 lira imiş iftar için Çorbada 3 tl bilmiyorum herkes o tarafa tamam dermi ama orayıda önerebilirim.Bu arada Cuma günü netten baktığım kadarı ile yağışlı olucak ona göre plan yapmak gerek :) Akşam gelişmelerden haberdar ederim.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iyi akşamlar, vallahi bende pek sizler, sizlerde beni tanımassınız. ama bu tarz etkinlikleri seven birisi olarak, kız arkadaşımla gelebilirim. tabii kız arkadaşımdan okey gelirse, eğer o gün işi yok ise ben AYDIN'dan gelip aranıza katılmak isterim.

not: ifratları genelde dışarıda açan birisi olaraktan. ramazanda bydöner'in dönerleri pek iyi olmuyor. önceden pişirdikleri için biraz gevrek ve soğuk oluyor ek olarakta iftardan sonra çay vermiyorlar ramazan dolayısı ile bilginize :)

Eğer gelmek isterseniz burada Özmenderes diye bir pide salonu var mutfağını ben ilaçladığım için cok temiz ve nezih bir yer gecen gün ailecek gittik, 7 kişi çorba + 1,5 pide + 7 su 60 TL hesap geldi :) alternatif düşünenelere AYDIN'ada beklerim. Nasılsa işten cıktıktan sonra hiç trafiye takılmadan 1 saat sonra otobandan Aydındasınız :))