Izmir iftar'da !!

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Tam mekanı bilelim ramazan sofrası bu bereketli olur süpriz yapar gelirim belki...
Okudum forumuda mekan konusunda sıkıntı var sanırım işallah cumaya kadar çözülür. Mekan çokta organize etmek zor çağrı arkdşm kolay gelsin...

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulusalım bulusalım :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yer kesinleşti..

Güzelyalı Sanita'da karar kıldık. 25 kişilik rezervasyon yaptırdık grup olarak masamız hazırlanıcak,fiyatları uygun,yemekleri güzel herkesin memnun kalacağına inanıyorum.Sizden ricam yarın iftardan önce orada bulunursanız hep beraber başlarızz :) gelemessenizde yer sorunumuz yok o yüzden problem yok...Güzelyalı'da park yeri sorunu olmasada uygun park yeri bulmak için biraz uğraşabileceğimizden biraz daha erken gelmenizde dahada fayda var :)

Sanita nın sitesi : http://www.sanita.com.tr/ Menüye ve fiyatlara siteden göz gezdirebilirsiniz...

Adres :
SANİTA Güzelyalı
M. Kemal Sahil Blv. No:679
Güzelyalı, IZMIR

Telefon: +9 0232 224 29 34
.......... +9 0232 246 63 70

Güncel Liste

1) Çağrı +1
2) m_sönmez+1 (kesinliiği tartışılır)
3) Umut +1
4) Ugur+ 1 gelmek ısterse ;)
5) Savaş + 2
6) Cüneyt +2
7) Bekir + 1
8) Sinan + 1
9) Mustafa
10) Arzuhan+ 2
11) Ahmet altınçubuk+ 1
12) selçuk + 1 (umuyorum

13) Floy+1
14) Semin

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
haydin iftara :D

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar kusura bakmayın dün akşam yaşadığım küçük bi olay dolyısıyla salı çarşambaya kadar aracımın olamayacağı ve ulaşımımın zorluğu sebebiyle ben gelemiyorum :( sizlere şimdiden ii eğlenceler iyi iftarlar :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kusura bakmayın dün akşam yaşadığım küçük bi olay dolyısıyla salı çarşambaya kadar aracımın olamayacağı ve ulaşımımın zorluğu sebebiyle ben gelemiyorum :( sizlere şimdiden ii eğlenceler iyi iftarlar :(
Murat, seni yaya bırakmayız :). Çiğli (Mavişehir) tarafından geleceğiz, arabada 2 kişilik yerimiz mevcut.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abi düşüncen için çok teşekkür ederim ama ben taaa ödemişten geliyorum hali hazırda mevcut 110 km var :D izmirde olsam her şekilde gelmeye çalışırım ama asıl sorunum izmire gelene kadar zati :(