Kasko Fiyatları

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

erdem link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=191.msg22281#msg22281 date=1301861172]

evet şimdiye kadar hep benim üzerimeydi, bu kez eşim adına aldık, evlenme cüzdanı fotokopisi istedi sigortacım ve aynı hasarsızlık devam etti.

bu iyiymiş ben yapılmıyor sanıyordum
[/quote]
ben de öyle sanıyordum ama oluyormuş  greatt benim sigortam allianz diğerleri de yapıyordur sanırım çünkü hepsi aynı kanuna bağlı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
Gercekten çok önemli bi bilgi bu tesekkürler paylasım için ...
rica ederim, böyle bir düşüncesi olan arkadaşım varsa mutlaka sigortacısına söylesin bu durumu. bir de benim için önemli olan bir konu; sigorta şirketiniz aracınızı götüreceğiniz servislerle anlaşmalı olsun mutlaka, olası bir hasar durumunda karşı taraf bile suçlu olsa onun sigorta şirketinin ödemesini beklemezsiniz, sizin kaskonuz işleminizi yaptırır sonra karşı tarafın sigorta şirketinden parasını alır. artı sel, su baskını, ayaklanma, deprem vs. olmalı bence. sonra asistans hizmeti, geçici araç temini. iyi bir kasko her türlü riski karşılamalı.

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bana bi kasko yapın demekle bitmiyor açıkcası bu kasko işi çok detaylı konuşup incelemekte fayda var  ;)

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizimki aksigorta 1398 tl. teminatlar benim müdahalemle biraz arttırıldı..acemi sürücü olduğumdan fullun fullu yapmaya çalıştım..
araç bedeli 53.6000tl

birde ufak hasarlar için (150tl civarı)yılda 4 kez hasarsızlık bozulmadan tamir imkanı var..
bazı hazımsız canavarlar yüzünden bu paketi kullanmak üzereyim.
aracımı alalı 1hafta olmadan derin bir çizik attılar Allahıma havale ediyorum.

fatihcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımın değeri 49.600 çıktı. Bir önceki aracımı eşim perte çıkardığı halde 850 TL'ye axa'da kasko yaptırdım.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese iyi akşamlar. bugun kasko yaptırayım diye bi tanıdıgın kasko dükkanına gittim. baktım ki araçım zaten kaskolu. nasıl olur diye baktım. aracımı garanti bankasından kredi cekerek aldıgım için garanti gecen yıl euroka sigortaya yaptırdıgı kaskoyu bana sormadan yenilemiş. ücreti de şirketin hesabından çekmiş. ya nasıl olur filan diye araştırdım. euroka sigorta bizden kaynaklanmıyor garanti bankası aracın üzerine rehin koydugu için kendini garantiye almış dediler. neyse zaten yaptıracaktık dedik . bir önceki kasko 969 lira iken bu sigortayı 1326 lira olarak belirlemişler. ayrıca enjoy plus 1.4. turbo aracımı enjoy 1.4 olarak göstermişler. fiyatta indirim yapmayacaklarını biliyordum( arka tampon ve sol arka stop lambası aldıgım gün kaza nedeniyle  degiştirildi ve  1600 lira zarara ugratmıştım ;D ) . neyse enjoy modeli enjoy plus a yükselttim ve aksesuarları eklettirdim( xenon far + 4 hafif alaşımlı jant+ arka park sensörü+ kartel koruma+ siyah cam) . bana cıkardıkları fiyat 1275 lira oldu. kadın gözümün önünde rica etti biraz daha düşürelim diye ancak kazalı oldugu için riskli sayılıyormuşum:) diger sigortacılardan da 1100 lira fiyat aldıgım için ugraşmadım kabul ettim. euroka A.ş sigorta . bakalım seneye ne olacak. başıma böyle bişey geldi. merak ettigim banka bize sormadan kaskomuzu yenileyebilir mi gercekten. bu yasal mı. avukatakın belki cevaplayabilir. veya bilgisi olan tüm arkadaşlar. teşekkürler

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
herkese iyi akşamlar. bugun kasko yaptırayım diye bi tanıdıgın kasko dükkanına gittim. baktım ki araçım zaten kaskolu. nasıl olur diye baktım. aracımı garanti bankasından kredi cekerek aldıgım için garanti gecen yıl euroka sigortaya yaptırdıgı kaskoyu bana sormadan yenilemiş. ücreti de şirketin hesabından çekmiş. ya nasıl olur filan diye araştırdım. euroka sigorta bizden kaynaklanmıyor garanti bankası aracın üzerine rehin koydugu için kendini garantiye almış dediler. neyse zaten yaptıracaktık dedik . bir önceki kasko 969 lira iken bu sigortayı 1326 lira olarak belirlemişler. ayrıca enjoy plus 1.4. turbo aracımı enjoy 1.4 olarak göstermişler. fiyatta indirim yapmayacaklarını biliyordum( arka tampon ve sol arka stop lambası aldıgım gün kaza nedeniyle  degiştirildi ve  1600 lira zarara ugratmıştım ;D ) . neyse enjoy modeli enjoy plus a yükselttim ve aksesuarları eklettirdim( xenon far + 4 hafif alaşımlı jant+ arka park sensörü+ kartel koruma+ siyah cam) . bana cıkardıkları fiyat 1275 lira oldu. kadın gözümün önünde rica etti biraz daha düşürelim diye ancak kazalı oldugu için riskli sayılıyormuşum:) diger sigortacılardan da 1100 lira fiyat aldıgım için ugraşmadım kabul ettim. euroka A.ş sigorta . bakalım seneye ne olacak. başıma böyle bişey geldi. merak ettigim banka bize sormadan kaskomuzu yenileyebilir mi gercekten. bu yasal mı. avukatakın belki cevaplayabilir. veya bilgisi olan tüm arkadaşlar. teşekkürler

size sormadan asla ama asla kaskonu yenileyemez,  derhal iptal ettirip para iadesi isteyin, nitekim  kaskonuzu yenikleyebilmesi için poliçenize imza alması lazım.  muhetemelen imza taklidi ile hallediyorlardır. benimde başıma gelmişti, hemen iptal ettirip  paramı iade aldım. başta mırın kırın ettiler  dedim ki sizin hakınızda  cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım !!  param 2 saat sonra hesabıma gelmişti :)

S

screem

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
şirket araçlarımız garanti bankasından kredili olduğu için euroka sigorta kredisi bitmediği sürece otomatik olarak yenileme işlemini yapar ancak şöyle bir durum var ki çoğu zaman arayıp teyit almaları gerekiyor..bizim bir araç için aradılar digeri için aramadılar..sonuçta kredili alındığı için herhangi bir yasal olmayan durum yoktur diye düşünüyorum..sadece fiyat konusunda allah ne verdiyse dışarıdan daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz..bize 1.320,64 tl fiyat verdiler dışardan 1.064,00 tl yaptırdık saygılar...