Kasko Fiyatları

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

Bugün grupamadan 61.000 araç bedeli için 1400 lira fiyat aldım.1600 liradan muhendis ve nakit indirimi yapıldı.İlk araba 28 yaşında olmam etkendi herhalde bu kadar yükske çıkmasında diğer kasko firmalarında baktık daha yüksek çıktı.Hayırlısı olsun.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar araç için aldıüım kasko fiyatı grupama için 1400 lira peşin ödemede.Aracı aldığım gün ödemesini yapacağımı söyledim kaskosu ogün devreye girer dendi.Yani bir kayıt açılmış bana sadece plakamı girecekler sisteme.Aracı alır almaz aynı gün içinde aktif olur dendi.Birde sizlere danışayım dedim.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sistemi aktif hale getirecekler sadece !! sigorta başlasın diye !!

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Peki kasko bozulduktan sonra Allah korusun yine kaza olursa kasko tekrar hasarı karşılıyor mu?

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün kaskomu yaptım grupama 61,257 lira üzeründen kasko peişn+mühendis indirimi 1385 lira. sonra karter korumayı ilave etmeyi unutmuştum, onuda ilave edince 6 lira daha verdim. ;)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk kaskolar oldukça tuzlu, benim %65 hasarsızlıkla 460 480 tl gibi bir şeydi. aracı eşimin adına alınca sürücü indirimi olmadı, o da olsa daha düşecekti. ancak bu sene kaskoyu kullandım seneye indirim %50 olacak yaklaşık 550 570tl olacak dedi sigortacım.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

ben kaskoyu 1000 liraya yaptırmıştım. Bütün sigortalarlan fiyat aldım en uygunu 1300 dedi ancan anadolu sigorta öğretmen indirimiyle 300 liraya yakın bir fiyat düştü.