Katkılı Otogaz Kullanmalı mıyız?

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Başka bir konu altına yazdığım mesaj buraya geçmiş.. Bu mesaj silinebilir.

Son düzenleme:

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu daha önce aşağıdaki şekilde yazmıştım. Opet Aygaz (katkılı otogaz) kullanmalı mıyız sorusu içindi : Buyrun aşağıda...

bu yorum banada mantıklı geldi arabama 15 gün önce BRC sıralı sistem taktırdım montajı yapan yer BRC Merkez Servisi hangi gazı tavsiye edersiniz diye sorduğumda kesinlikle Opet'den almamı söylediler daha sağlıklı ve performansı daha iyi dediler....

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bütün gazları denedim.aracımda atiker kit var.takan usta opetten al dedi.kayseri atiker alma dedi.bende kendim deneme yaptım ve gördüğüm şey opet diğerlerinden en az 15km fazla gidiyor.çekişte çok daha iyi.bu nedenle sürekli opet alıyorum.ayrıca worldcard kampanyaları baya cazip.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeti bırakınca aracım azrıza ışığını söndürdü araba bile istemiyor opeti asla kullanmam birdaha total bir numara bence .

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yorum banada mantıklı geldi arabama 15 gün önce BRC sıralı sistem taktırdım montajı yapan yer BRC Merkez Servisi hangi gazı tavsiye edersiniz diye sorduğumda kesinlikle Opet'den almamı söylediler daha sağlıklı ve performansı daha iyi dediler....
banada sakın alma dediler aynı merkez servis

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim arabada iyi gaz kötü gaz farketmiyo nereye rasgelirsem ordan alıyorum motor yagı mobil 1 olsun yeterli

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese slm
Sıfır araç aldım. Lpg konusunda bilgisizim. Aracı aldığım firma 4 5 depo benzin ile kullandıktan sonra lpg ye gecin dedi şimdi lpg zamanı ama birde uyarı verdiler Katkılı kullanma diye yukardaki yorumları okudum ama arda kaldım katkılımı, katkısızmı alayım diye shell den lpg aldım sordum katkılımı evet dediler bende cekindim ve depoyu tam doldurtmadım ve benzine gectim tekrar. şimdi aracımın da katkılımı kullanıyım, katkısızmı sorusunu kendime sormaya başladım. işin içinden çıkamadım.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sistem yeni ise katkılı olabilir ama eskilerde sıkıntı oluyor yılların pisliğini söküp enjektör tıkıyor

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aygaz yetkilileri öyle bir iddaa atmıslarki ortaya , lpg montajından itibaren sürekli bizden alın başka gaz kullanırsanız sonra tekrar aygaza dönerseniz , aygaz eski gazın pisliğini temizler buda filtreyi tıkar:) filtre tıkayan bizim katkı değil diger gazların pisliği diyolar:)

katkılı gaza ihtiyacınız yok, aracınız bakımlarını düzenli yaptırın kaliteli yağ koyun, sabit bir gazcıdan katkısız gaz alın filtre değişimde kontrolünü yapıp ona göre aynı yere devam edin yada bayiyi değiştirin.

sürekli totalden alıyorum aldıgım 2 total bayi var %70 incek total %30 gar kösesindeki total

10.000 de bir lpg filtresini boş yere değiştiriyorum takılan filtre ile sökülen arasında hiç bir fark yok.

değiştirme nedenim teleflex in garantisi bozulmasın diye.