Kaza yaptım

• Konuyu başlatan matias
  • Başlangıç tarihi
M

matias

Bilgi Girilmemiş
Sağolasın İlkan abi Allah hiçbirimizin başına vermesin.

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şimdi azğımı bozacam olmayacak ya o aynayı niye koyarlar oraya kafasına göre ana yolda kapı açıyorlar benimde çok başıma geldi inanım çok sinir olduğum bi durum.çok geçmiş olsun arkadaşım..

M

matias

Bilgi Girilmemiş
ya şimdi azğımı bozacam olmayacak ya o aynayı niye koyarlar oraya kafasına göre ana yolda kapı açıyorlar benimde çok başıma geldi inanım çok sinir olduğum bi durum.çok geçmiş olsun arkadaşım..
Teşekkürler ya abicim birde yalan söylemesi olmasa suçunu kabul etse açıkca hatalıyım desede sorun yok pıs pıs sessiz polislere anlatıyor daha kapıyı açmadan vurdu geçti diyor ya o kapı açılmadan ben nasıl vuruyum ve o mercedesin sadece kapısı sorunlu vurmuş olsam kapı açılmadan boydan boya çizik olur neleri var ya..

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Bu olaydan sonra biraz aracımdanda soğudum yapıldıktan sonra üçüne beşine bakmadan satıcam birazdan olayın şoku var ve açıkcası birazda binmeye korkuyorum askere gidene kadar araç almayı düşünmüyorum gelincede astra türü bir araç almayı düşünüyorum

Tekrar Allah kimsenin başına böyle bir kaza vermesin.ve ilginiz içinde herkeze ayrı ayrı canı gönülden teşekkür ediyorum.

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun . . .

Kazadan sonra böyle bir psikoloji bende de oluşmuştu. Bir süre araç kullanmamakta fayda var gerçekten.