kazaaa yaptımmmm vede yandııımmm

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes ne yapcaksan cabuk yap üzerinden zaman gecince experler anlıyo arabanın daha önce kaza yaptığını!

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi öğren bence beyanname verince hallediyorlar diye biliyorum

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
öncelikle geçmiş olsun ama ben bu kaskoyu kullanmama olayına bi anlam veremiyorum nedir bu ya kaza yaptık diye yenilemede fazladan paramı alıcaklar yoo bi indirim olacak oda olsun 300 ytl
küçük hasarlı bile olsa tuttururum ben ne malum 3 gün sonra bi kaza daha ee cepten öde oldu kasko ne işe yarıyor pert oluncamı kulancaz bunu

beyanla kasko rapor tutuyo diye biliyorum yada vurcan artık biyere daha

sitemizde ankaradan bi polis arkadaşımız vardı ama

katılıyorum sana herzaman tutanağımı tuttururum boşamı para veriyoruz kaskoya.onu cepten öde bunu cepten öde.geçen sene isviçre sigortaya eski arabamla 3500ytl itelemiş 4kerede çekici hizmeti almıştım.şimdi yeni aracımla başka sigortaya geçtim.700 ytl sigorta ücreti vermiştim fazlasıyla canlarını yaktım:)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum istersen bi uçurumdan at arabayı perte çıkart sonra uçurumdan aşağı in yat yere.ordan geçen bi tanıdığında uzaktan tanıdığına polis çağırmasını söyle.bi yakınlığınız olmasın ha buarada üstünü başını dağıtması lazım yakınının ağzını burnunu kanatması lazım.kesinlikle kandırırsın zaten devletin polisinin işi gücü yokta yaralarınımı inceleyecek ama tabi esas sorun şu.o yeni alacağın kaskodan alacağın yeni araba sana yararmı bence yaramaz.haramı haram götürür.dikkat et kendine allah hiçbirimize böyle kazalar vermesin...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun tamircin kim ise rakamı biraz şişirmiş gibi ne yapıyor 1500 ytl ye.Heryerde parçasını bulabileceğin bir araç ön takımını 300 ytl-500 ytl civarına halledebilirsin.Okadar çıkmaz bile.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, arkadaşların önerdigi beyan olayını bie araştır bence