kazaaa yaptımmmm vede yandııımmm

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun

edi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Allah bi daha göstermesin
umarım bi şekilde kılıfına uyar

mf.savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum madem çekici çağıracak duruma geldi, o anda polise haber verseydin iyi olurdu. Neyse benim sana tavsiyem kaskoya haber verme hemen, önce sigorta şirketinle anlaşmalı bir servise git ve konuyu anlat. Onlar bu işlerin yolunu yordamını bilirler ve sana yardımcı olurlar. Eksperleri de tanırlar ;) Mümkünse tanıdık bir servis olsun çünkü her iş onların tutacağı rapora bakar.
4-5 sene önce de benim başıma böyle birşey geldi. Babamın Renault marka arabasıyla Tozkoparan' da kaza yaptım. Polise tutanak tutturamadım tabi ve tanıdık bir serviste arabayı tamir ettirdim. 2 gün kalması gereken arabayı 2 saatte tamir ettiler, babama çaktırmadan arabayı garaja koydum. Sabah arabanın harareti 10. dakikada maksimuma ulaşınca durum anlaşıldı. Babam beni de aldı ve tanıdık bir servise götürdü, orada bana samimi bir rapor tutturdular. Yani babamdan korktuğum için polis çağırmadığımı ve kaza mahallinden ayrıldığımı açık açık yazdırdılar. Araba kaskodan tamir oldu. Sen de kafana takma ve tanıdık bir servis bul. Allah yardımcın olsun..