kicker mı jbL mı

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bende kicker kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.Kicker in tonuna alışıktan sonra jbl falan beğenmiceksin zaten.

Ayrıca kickerin giriş serisi Es serisidir.daha sonra Comp, Comp-vr, Comp-vx, SOLO BARIC S ve L diye gider.Almışken en az comp15 al derim. yada cvr12, cvr15 düşünebilirsin. 500watt rms var.Önemli olan nasıl bir amfiyle besleyeceğin

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek 38 cm lik bas alacağına 2 tane 30 luk al keyfine doyma marka çok önemli değil paran varsa kicker seç tabi ne istediğine bağlı dan dun vursun isitosan kicker ama 2 tane 1000 lik jbl daha ucuza gelir paran varsa pıonerin yenileri var 1200 lük 2 tane ondan al al kutuya koy bagaja bide düzgün bi amfi bağlarsan ortalık inler :D

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek 38 cm lik bas alacağına 2 tane 30 luk al keyfine doyma marka çok önemli değil paran varsa kicker seç tabi ne istediğine bağlı dan dun vursun isitosan kicker ama 2 tane 1000 lik jbl daha ucuza gelir paran varsa pıonerin yenileri var 1200 lük 2 tane ondan al al kutuya koy bagaja bide düzgün bi amfi bağlarsan ortalık inler :D

2 tane 12" ile 1 adet 15" i dinleyip de karşılaştırdığını sanmıyorum..
arkadaş bi ton para döküp alacak bu cihazları bence yanıltıcı bilgiler vermek yanlış..
kicker'ın dan dun diye vurduğunu neye dayanarak söylüyorsun?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 tane 12" ile 1 adet 15" i dinleyip de karşılaştırdığını sanmıyorum..
arkadaş bi ton para döküp alacak bu cihazları bence yanıltıcı bilgiler vermek yanlış..
kicker'ın dan dun diye vurduğunu neye dayanarak söylüyorsun?

Kıcker konusunda bende hemfikirim dan dun vurdugunu nerden cıkardında...

2 tane 30 luk her zaman tek 38 lıkten daha temiz calmıstır.Hatta net ve temız tonda muzık dınlemek ıstersenız 2x25 onerılır.

gökhan3239

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kicker...

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıcker konusunda bende hemfikirim dan dun vurdugunu nerden cıkardında...

2 tane 30 luk her zaman tek 38 lıkten daha temiz calmıstır.Hatta net ve temız tonda muzık dınlemek ıstersenız 2x25 onerılır.

bilgiler tamamen yanlış..
benim müzik sistemleri bilgimi ve deneyimlerimi bilen bilir buraya bişeyler yazıp tartışma ortamı yaratmak istemiyorum.. ne zaman bir konuya teknik bişey yazsam müzik sistemleriyle alakalı -ki burda onu da yazmadım- sürekli yanlış ve ısrarcı bilgilerle cevap alıyorum bu yüzden kendi doğrularınızla devam edebilirsiniz..
herkese hayırlı forumlar..

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçdada jbl component var ama müzik tesisatçımda dahil her kez kicker önermişdi benim jbl almamın sebei yurt dışından ucuza gelmesi oldu kicker bulduramadım almanyada ilginç.. ama jbl dende memnunum birde ne kadar doğru bilmem bende sormuşdum kickerla jbl arasındaki fark ne diye bana dedikleri kickerda tiz iyi jbl de bas iyi yada tam tersi tam hatırlamıyroum

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de kicker

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler tamamen yanlış..
benim müzik sistemleri bilgimi ve deneyimlerimi bilen bilir buraya bişeyler yazıp tartışma ortamı yaratmak istemiyorum.. ne zaman bir konuya teknik bişey yazsam müzik sistemleriyle alakalı -ki burda onu da yazmadım- sürekli yanlış ve ısrarcı bilgilerle cevap alıyorum bu yüzden kendi doğrularınızla devam edebilirsiniz..
herkese hayırlı forumlar..

Tamamen yanlış mı :) Peki tamamen yanlış.

Arkadaşa doğru bilgileri verinde o zaman yararınız dokunsun biz yanlış bilgiler vermiyelim :)