Kış Geliyor Lazım Olan Varsa Alsın Fiyat uygun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kesin kez bende bu antifrizden iki bidon alacağım :D önümüzdeki yılın ürününü şimdiden tamamlayayım :D

Birde cam suyunu aldık mı? geçen yıllarda da bim den aldığım var hey yavrum hey karlı kışlı mevsimler beni bekler

Yalınız renk yazmamış umarım kırmızı değildir :D ( Bu paraya sanırım kırmızı satmazlar) :)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Ben tavsiye etmiyorum, almayın
Geçen sene aynı kampanya vardı, aldım, Full doldurdum. Cama su atılan su, çamur oldu. Hiç kır yokken cama sıktım, kuruyan yerde çok fazla leke kaldı. Yani belki donmuyor ama cama bıraktığı leke arabayı aylardır yikamamis gibi yapıyor. Bidonin yarısı duruyo, isteyene göndereyim. Shell de satılan cam suyunu kullanıyorum 3senedir, memnunum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
pintilik yapmıyorum ben olduğu gibi döküyorum :))):D:D:D

abii arkadaşta aynısın yapmıştı köpükten ömümüzü göremeiştik bence riske girme üzerinde sıcaklığı yazması lazım yazmıyorsa max yarı yarıya konur ki ben 10da bir koyduğumda -18 derecede dağda su donmazdı:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çam suyuna su ekleme konusunda bir deneyimimi paylaşayım geçen yıl Ankara ayazında bende biraz su ekledim. Ne akla hikmet ise işte anam arabayı iki gün sonra çalıştırdım benim fıskiyeler nanay.... çalışmıyor su kapağı açtım baktım kaya gibi buz tutmuş :) demedi demeyin sallayın su kalmadan gitsin ;)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam suları çok kötü oluyor.benim araçta fıskiyeleri tıkamıştı.usta bimden mi aldın demişrti hemen :)
içindeki mavi toz gibi bişey dibe çöküp tıkamıştı hortumları vs.,ben bim den almıştım ama bunun da çok farklı olacağını zannetmiyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kalitesiz ürünler sisteme zarar veriyor. Bu tür ürünler bir kere denemeden, test sonuçlarını görmeden bol miktarda alınmamalıdır.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
o zaman cam uyu konusunda bauhous önerebilirim 5 litresi 5 tldi 2011de şimdi 10 tl olsun ama sorun yaşmadım:)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben benzer tip ürünlerden kullandım ama bunu bilmiyprum. Uzun yolda bilmem kaç derece desede donma yapmıştı ve camda silecek yerlerinde iz yapıyor ve bu iz gitmiyor. Şuan sonax kullanıyorum ve öneririm.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kalitesiz urunlerin camda iz birakmasi beni uyuz ediyor. Sonax kullaniyorum. Hic olmamasindansa is gormesi icin kullanilabilir.

Tapatalk Pro