kış lastiği almayı düşünüyorum ama nerede saklayacağım?

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki
kışlık lastikte önerdiğiniz bir marka var mı?
kışın kar yağmasa da sürekli kar lastiklerini mi kullanıyorsunuz ve yakıt olarak farkediyor mu

Michelin Alpin üzerine tanımam ama çok pahalı lastikler. Bende Marangoni marka lastik var ve memnunum, hiçbir sorun çıkartmadı.
Sadece kar olarak görmeyin hafif buzda da etkili yol tutuşu ve fren mesafesini iyileştiriyor. Kasım ayında takar Marta çıkartırım. Yakıt olarak fark ediyor çünkü tutunma daha fazla ama emniyet için gerekli.

bende yaz lastiği var michelin ama böyle yolda ne kaldım ne de kaydım ama gaza biraz yüklenince patinaja kalkıyor araba

Yol hep böyle devam etmiyor, yolun en düz yeri burası, yol hep viraj ve rampa.
66824061.jpg

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Ben yaz lastigi ile problemsiz moskovada 2 kis kullandim..
Su an ise kislik civili lastik var. Onunda dezavantaji asfaltda tutmuyor... Karda gaza yuklenince her turlu kayiyor..
Turkiye sartlari icin bence gereksiz..

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş cuma günü michelin aldı kış lastiği 195-65-15 135 TL 5 taksit pahalı sayılmaz ben alırsam bristone LM30 düşünüyorum.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kış lastiği iyidir, ancak buzda fazla farketmez kayar.Buz dışındaki tüm kış şartlarında kar, yagmur ve sıcaklığın 7 derecenin altına düştüğü tüm durumlarda güvenle kullanabilirsiniz.Bence bulundugunuz bölgede sizin araç kullandıgınız saatlerde sıcaklık 7 derecenin altına düşüyorsa kış lastiği kullanmanızı öneririm.

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiği alırken o şekilde pazarlık edersen aldığın yer saklayabilir.
Buzda da yolda bırakmayacak kadar tutunur lastik.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tunceliden geldim.yer buz, kar rezillik.kar lastiği olanlar yokuşları rahatça tırmanırken, mevsimlik lastrik kullananlar zincir derdiyle uğraşmaktaydı.200 km sorunsuz geldim.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1 yıl kullandım.Ordu Akkuş ta.Oranın kışını bilen bilir.Bana hiç sorun yaşatmadı ve nadiren zincir taktım.Benim tavsiyem snowways.Gerçekten 4x4 gibi oluyor araç...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen ay sorduk 145 demişti. şimdi sanırım kış az kaldığı için bayi kampanya yapmış 135 e aldı. bende L30 düşünüyorum siz memnunmusunuz lastiklerden

yani ben oldukca menmunum ayaklarım yere saglam basıyor ama mıchelın bence daha kalıtelı o fıyat varsa kacırmayın derım ben bunları tekrar yazıyorum 165 e aldım