lastik seçimi

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
geçen ay toyo proxes cf1 205/60/15 91V aldım.fren ve yol tutuşu harika diyebilirim...

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dün bende 195*60*15 michelin energy saver aldım(680 tl), inanın direksiyon falan kuş gibi oldu. birde 1 yıllık yol yardım ve çanta verdiler. önceki lastiklerimde michelin'di, ama 50000 de bitti diyebilirim. ömrü kısa ama yinede en iyi lastik bence.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin Energy Saver gayet memnunum sessiz, konforlu, yalnız ıslak zeminde çok güven vermiyor açıkçası belkide arabadan.

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen ay toyo proxes cf1 205/60/15 91V aldım.fren ve yol tutuşu harika diyebilirim...

bizim 96 opel astrada var, ilk 3 sene iyi bir lastik sonra çatlama yapıyor ve sertleşiyor. ama toyolar yanaktan destekli olduğundan balon fındık yapmıyor :)

205gti da toyo t1r var. gerçekten çok iyi yol tutuyor. ama toyolar ıslakta iyi ama mükemmel değil.

lastikçiye PIRELLİ P ZERO NERO yu sorun size anlatsın

bu lastikte asvalt lastiği, çok çok üstün performansı var ki zaten fiyatı tuzlu. buda ıslakta kötüymüş.(verdiğiniz paraya göre)

kemalcardak´isimli üyeden Alıntı
Ankarada uygun fiyata lastik alabilebegimiz bir yer tavsiye edebilirmisin.(195- 60-15)

2) Daha önce petlas lastik kullanan oldumu.Bu lastik için cok iyi diyorlar sizce nasıl,cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
3) Petlas olmazsa lassa düşünüyorum

petlasın eskiden bir serisi süper yol tutuyormuş, şu anda petlas iyi değilmiş.

goodyear eagle f1 ben severek kullanıyorum...

205gti da vardı. Islakta tam bir rezalet yaşatıyor f1 ler. ama kuruda özellikle lastikleri ısıtınca çok iyi yol tutuyor. zaten üretimden kalktı herlade, yok artık piyasada f1ler

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokohama c driver kesinlikle pişman olmazsınız.. ıslak kuru zemin yol tutuşu güzel. konfor üzt düzey.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 hafta önce yokohama advan sport taktırdım 245-45-18 takım fiyatı 1360 tl (subaru yerka) ve kesinlikle çok konforlu bir lastik ben çok memnunum

besyolu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik ölçüsü

merhaba sayın arkadaslar.arkadasımda opel astra 1.6 16v. comfort sedan var.şuan uzerinde 185/60/14 lastıkler var.bende ise opel astra 1.6 16v hb comfort var benim lastikler ise 195/65/15 lastik ebatları var.sizce hangisi dogru yardımcı olabilirmisiniz

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye yollarında lassa veya goodyear ı tek geçerim michelini kullanan arkadaşlara yan yanaklarına bi bakmalarını tavsiye ederim zaten michelinin en büyük sorunu yanak yarması veya balondur

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin good year tartışılmazda ben zeta marangoni kullanıyorum hem ucuz hem çok iyi tavsiye ederim