Lastik

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçenlerde bir çukura girdim lastik gitti, stepnede çıkma zaten, yani yeni lastikler şart oldu, bana tavsiye edeceğiniz marka ne olabilir arabam Corsa 2008 en iyisi michelin dediler bana... Fiyatlar şu anda 200 civarı sanırım

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam olarak model öneremem ama almışken michelin sürat lastiği al derim

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin lastikleri çok iyidir yumuşaktır kabul ediyorum ama asfalt ve pürüzsüz avrupa yollarında,bizim yollar içinse en iyisi lassa impetus ve atracta serileri tavsiye ederim,michelinle sağlam bi çukura düşerseniz baloncuk yapar tecrübeyle sabittir....

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
michelin energy

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik ebatlarını bilmiyorum Corsanın, eğer ölçüsünü bulabilirsen kesinlikle;
http://www.lastikturk.com/185_55_15_Toyo_PXT1R_lastik_3365.html
öneririm. Boşyere daha fazla para ödeme. çok memnun kalacaksın hem ıslakta hemde kuruda.

ya arkadaşlar boş yere para ödeme derken lüfen biraz düşünün arabanın en önemli yerlerinde birinden bahsediyoruz. Üzerinde önce kendimiz daha sonrada ailemizi ve varsa çocuğumuzu taşıyoruz bunu göz önünde tutarak yazalım lütfen.
bence lastik alırken en kalitelisini seçmek lazım.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar boş yere para ödeme derken lüfen biraz düşünün arabanın en önemli yerlerinde birinden bahsediyoruz. Üzerinde önce kendimiz daha sonrada ailemizi ve varsa çocuğumuzu taşıyoruz bunu göz önünde tutarak yazalım lütfen.
bence lastik alırken en kalitelisini seçmek lazım.
Bu lastiğin kalitesiz olduğuna nereden kanaat getirdin? Sence ben kendi canımı, yakınlarımın canını ve malımı korumak istememmi?
Lastiği bilmeden tanımadan önyargı ile cevap yazmayın lütfen. önce araştırın. test verilerini karşılaştırın.
Koskoca dünya devi Toyo Tiresi uyduruk bir markaymış gibi lanse etmeyin.
İşini layıkıyla yarı fiyatına görecek bir lastik varken neden Micheline gibi reklam giderlerinide müşterisine bindiren bir lastiği kullansınki?

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben farkındaysan lastiği kötülemedim sadece Boşyere daha fazla para ödeme lafını duyan biri gidip ucuz bir lastik alacak onun için dedim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Lastik ebatlarını bilmiyorum Corsanın, eğer ölçüsünü bulabilirsen kesinlikle;
http://www.lastikturk.com/185_55_15_Toyo_PXT1R_lastik_3365.html
öneririm. Boşyere daha fazla para ödeme. çok memnun kalacaksın hem ıslakta hemde kuruda.

bu lastiği ısıtmadan kullanırsan kayar v desenli hangi marka alırsanız alın aynıdır mutlaka ısıtmak getekiyor ama ısındıktan sonrada virajlar çok eğlenceli olur yol sesinide az verir v desenler:)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goodyearda alınabılır ..