Lastikte balon

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Prelli P6ooo kullanıyorum.Sag arka lastikte balon oldu ( olmadı ben yaptım :( ) Alalı daha 2000 km falan oldu.Simdi bu durumda sadece 1 lastik degistirirsem Yakıt,Yol tutus vs degisiklik ya da bir problem olur mu ? Yoksa arka 2 ya da 4 lastigi birden degistirmeli miyim? Tecrubesi olan bir arkadasımız yardımcı olursa sevinirim.Tesekkurler

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ins olmaz.Durup dururken 4 lastik birden degistirmek gereksiz masraf :S

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı model bile takarsın ancak lastik desenleri farklı olduğundan yüksek süratte dalma yapabilir.benim arabanın 4 lastiğide farklıydı.o halde 2000 km civarı kullandım.ama şimdi 4 michelin var sıfır

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.000 km de ise garantisi vardır
garantiden değiştirin bence sıfırıyla
bişeyde olmaz yanii

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Prelli P6ooo kullanıyorum.Sag arka lastikte balon oldu ( olmadı ben yaptım :( ) Alalı daha 2000 km falan oldu.Simdi bu durumda sadece 1 lastik degistirirsem Yakıt,Yol tutus vs degisiklik ya da bir problem olur mu ? Yoksa arka 2 ya da 4 lastigi birden degistirmeli miyim? Tecrubesi olan bir arkadasımız yardımcı olursa sevinirim.Tesekkurler

Lastiğin garantisi bitmemiştir garantiden yenisini alsana. 2000 km olduğuna göre 3-4 ay önce almişsın. Yol güvenliği için hiç beklemeden değiştirmelisin.
Geçmiş olsun.

muratozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle katılıyorum acil değiştirmelisin lastiği, daha 2000 km olduysa sol arka lastik de çok aşınmış olamaz,problemli lastiği değiş yeterli olur diye düşünüyorum