Led Plaka Işığı (arızasız) Opel Astra

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza ışığı yakan led var yakmayan led var. kendi içinde voltaj dengeleyici devreleri olan ledler var onlar yakmıyor.

tuberdbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdemi sipariş etsek gayet güzel duruyor, bendede beyaz var fakat bu kadar canlı değil..

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendekiler duruyor valla takmadım tırstım patlıyor arıza ışığı yakıyor dediler . dipsiz park lambalarından taksak daha mantıklı sanrm led olmayan beyaz

Sezgin~BDZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka aydınlatması arıza vermez led takılsa bile. Bu ampuller arıza vermeyen tiplerden değil onlar Canbus led diye geçiyor yanlış bilgilendirme olmasın. Parklara takarsanız anlarsınız arıza verip vermediğini...
yanlış var güzel kardeşim :) Astra J Kullanıyorum, çin malı LED klasik 12 Wattlıklardan taktıgımızda Arıza ışığı verdi. " Plaka Işığı Arızası " yazıyor. he tabi eski 2000-2005 arası opellerde belki vermiyordur bilemiyorum..
Onun yerine 12 Wattlık MTec Ampul Takınca Sorun Kalmadı ;)

Son düzenleme:

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende bu konuyu gördükten sonra plakalığı lede çevirdim. Kargo işine girmek istemedim çünkü arıza ışığı yakar yada sorun olursa kargo masrafı falan çok pahalı geliyor... Oto aksesuacıdan 5 ledli photon marka bi led aldım 2 tane 5 ledli ampüle 25 dedi 20ye aldım biraz pahalı farkındayım.. Fakat araç 2010 astra sedan diğerleri arıza lambası yakıyor. Aynı ampülün bi dipsiz olan uçlusu vardı bide iyotlu olanı vardı iyotlu dediği arıza lambası yakmayanmış ilk önce uç kısmı olmaz gibi geldi bana ama takınca gördüm hiç bir sorun yaratmadı.. Uç kısmı şu üründekiyle aynı ama led sayısı 5 tane

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/1225/Ariza-Lambasi-Yakmayan-Led-Park-Ampulu

Eğer yaşadığı şehirde bulamayan olursa ben ankaradayım alır kargo ya veririm.. En kısa zamanda kutusunun ve aracın resimlerini yüklerim buraya..

SELJOY kardeşim çok güzel bi çalışma olmuş ne yalan söyleyim seninkinden ilham aldım :) devamını bekliyoruz çalışmalarının ;)

Son düzenleme:

elbeyli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar türkiyede satan uer yokmu yabancı sitelerden zorluyonuz türkiyede vardır bilen arkadaslar yazarsa sevinirim

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elbeyli hocam, bende elbeyliyim sivas elbey savcun köyü :) bendede astra h var gecenlerde üzerinde devre olan ledlerden aldım fiyat 15 tl hem parklara hemde plakaya taktım arıza yakmadı çok ta güçlü ve hoş aydınlatması var. eğer sivastaysan ampülün satıldığı yeri söylerim.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış biliyorsam Vectra B'lerde plaka aydınlatması bozulduğunda da yol bilgisayarında "Headlight, Tail light" diye uyarı veriyor. Ben plaka aydınlatmasının içine 5cm şerit LED koydum. 3 tane LED var. Arıza uyarısı vermedi. Aydınlatması da çok iyi.

muratseymen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MErhaba arkadaslar arka plakalik led ampul ariyorum iyisinden istanbul anadolu yakasinda satan yer var mi bilen biri yardim etsin :)