Logo İptali ve güncel Fotolar (Corsa-c)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum hevesimi alınca sökücem logo iptalini.Corsa-c lerde orjinal logo da çok güzel zaten.Ama hevesimi alıyorum.Bir de kendi emeğim olunca ayrı oluyor.Angellar gerçekten çok yakışıyor corsa-c ye.Ama bunlar çin malı ve adamlar ufacık led takmış.Yakında içlerini açıp güçlü ledler takacağım.Bu hali ile gündüz görükmüyo angellar :)
kaça mal oldu angel lar?diğer pahalıları nekadar bi bilgin varmı?

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum aracın orjinalinde sisler yoktu.Sonradan kendim taktım.Sonradan takma olunca da taktığın sisler ancak kısalarla beraber yanıyo.Bunu düzeltmek için de tetiklemeli role sistemi kurmak gerekiyor.Bİlgisayar kontrolünde olan sis sistemine ufak bi oyun oynuyosun yani anlıcaan :)
tamadır anladım .güzel olmuş güle güle kullan

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça mal oldu angel lar?diğer pahalıları nekadar bi bilgin varmı?

Ya ben zonguldakta yaşıyorum.Burda mod için hiç alternatif yok.İnternetten alışveriş yapabiliyorum.Haliyle de pahallıya mal oluyor.Mesela angelları 650 ye mal ettim.Ama bunlarda yükseklik ayar motoru takabiliyosun.Ucuzları da var aynı modelin.Onlarda arkaya ü kişi binince farların yukarı bakabiliyomuş.Birde fk modeli var o da 500-600 civarında.Ama bence en yakışanı bu çin malı olanlar.Bir de morette marka var ama onlar 1200 civarı.Ona hiç yaklaşılmaz zaten :)

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin.Gerçekten hoş olmuşlar.Bende agellerimi alınca sise bağlama işlemi için senden yardım isterim :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok güzel olmuş onu baştan söyliyeyim de; logo iptalini nasıl yaptın? komple yeni logosuz panjur mu aldın, yoksa nasıl çözdün? tşk. ler şimdiden bilgiler için

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet hoş olmuş, emeğine sağlık.Sislerin olduğu alt kısma da ön panjurdaki gibi ızgara yaparsan bütünlük açısından bence daha iyi olur.O kısım zamanla grileştiğinden oldukça bozuyor görüntüyü.Ben sisler için yeni bir tesisat çektirip direkt aküden aldım elektriğini, araya da bir sigorta taktılar.İçeriye de bir on-off switck taktılar, mis gibi oldu.

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet hoş olmuş, emeğine sağlık.Sislerin olduğu alt kısma da ön panjurdaki gibi ızgara yaparsan bütünlük açısından bence daha iyi olur.O kısım zamanla grileştiğinden oldukça bozuyor görüntüyü.Ben sisler için yeni bir tesisat çektirip direkt aküden aldım elektriğini, araya da bir sigorta taktılar.İçeriye de bir on-off switck taktılar, mis gibi oldu.

Teşekkür ederim her ne kadar senin araç kadar olmasa da idare ediyorus iştee :) Dediğin kısım için de planlarım var ama o kısımda kirlenme açısından delikli birşey düşünemiyorum.Sonuçta motor kısmı tümden çamur tehtidi altına giriyor.Sisler için de aküden kablo çektim ve Arka sis düğmesini kullandım.Ekstra düğme takmadım içeriye.

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok güzel olmuş onu baştan söyliyeyim de; logo iptalini nasıl yaptın? komple yeni logosuz panjur mu aldın, yoksa nasıl çözdün? tşk. ler şimdiden bilgiler için

Dostum orjinalde olan krom kısmı söktüm.Kolay çıkıyor zaten.Ama tamponu çıkarmak lazım.Onu söktükten sonra panjur teline elimizle şekil vererek montesini yaptım ve siyaha boyadım.Aslında çok basit bir işlem ama emek gerekiyor biraz :)