Logo İptali ve güncel Fotolar (Corsa-c)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok güzel oldu hele o son resim harika kafama takılan bi kaç şeyi şimdiden sorayım sana
1.çin malı almışsın nasıl iyi gösterşyormu
2.yükseklik alçaklık ayarı varmıdır
3.3angel varya küçük olanlar parkmı onlar ayrımı yanıyorr
4.angellar küçük demişsinn nasıl yanii onlar standart değilmidir
5.fk marka nasıl önerirmisin
şimdiden saol

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız inşallah ...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok güzel oldu hele o son resim harika kafama takılan bi kaç şeyi şimdiden sorayım sana
1.çin malı almışsın nasıl iyi gösterşyormu
2.yükseklik alçaklık ayarı varmıdır
3.3angel varya küçük olanlar parkmı onlar ayrımı yanıyorr
4.angellar küçük demişsinn nasıl yanii onlar standart değilmidir
5.fk marka nasıl önerirmisin
şimdiden saol

Serkancım sorularını yanıtlayayım

1-Göstermek derken gece görüş diyosan hiç bi sorun yok.tabi ben kısa farlara texon xenon tip h1 taktım.
2-Benim aldığım modelde yükseklik alçaklık ayarı yapılabiliyo.Yani orjinal farından çıkan motor takılabiliyo.ben taktım :)
3-En içerde kalan sinyal lambası.Onun etrafında angel halkası yok.Güvenlik açısından koymamışlar.Ama ben içini açıp onun da etrafına halka koymayı düşünüyorum.
4-Angellar küçük derken halkaları aydınlatan ledlerden bahsettim.O ledler küçük.O yüzden gündüz gözükmüyo angellar.Ancak gece gözüküyo.
5-Ermanın aracında FK marka olan var.Kalite olarak daha iyi gibi duruyor.Ama görünüş olarak ben bunları daha çok beğeniyorum.Sen de bi an önce hallet.Çok yakışıyo.Ama tavsiye sana far kitini takmadan iyice silikonla.Çünkü buhar yapıyor.Çinliler adi silikon kullanmış

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ediyorum abi sıra onlara geldi FK aklımda varr dergiden baktım trabzonda benimde beğendiklerim aynı seninki gibiydii heralde erman abininkinden farklıydı sanırım fiyat demedi bana sen silikonlarıı çıkartıp yeniden mi silikonladın bunlarııı

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ediyorum abi sıra onlara geldi FK aklımda varr dergiden baktım trabzonda benimde beğendiklerim aynı seninki gibiydii heralde erman abininkinden farklıydı sanırım fiyat demedi bana sen silikonlarıı çıkartıp yeniden mi silikonladın bunlarııı

Yok ben dayanamadım hemen taktım :) Şimdi sökücem ledleri değiştiricem.Sinyallere angel halka takıcam.Silikonlayıp kapatıcam.Ama zamanı var biraz.En azından 22 sinden sonra.Doktora sınavlarını bi atlatayım da hayırlısıyla