Lovato filtre değişimi

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımdaki lovatao lpg filtresini değiştirmek istiyorum.Lpg ci 40 tl fiyat istedi.Forumda bazı arkadaşlar kendilerinin değiştirdiğini yazmışlar.Acaba ben kendim değiştirsem değişim sonrası yeniden yazılım gerekir mi?

Ayrıca bu lovatoya uygun filtre hangisi acaba büyük ve küçük iki filtre var internette.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tür şeylere el yatkınlığınız yoksa bence ellemeyin. ustasına yaptırın. kaputu açtığınızda filtre kutusunu görürsünüz. onun tipinde olandır muhtemelen.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bence deneme bile derim. Sadece 40 TL vermeyeceğim diye değiştireceksin sonra kaçak olacak Allah vermesin bu LPG şakası olmaz. Tavsiye etmem.

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40tl ver, filtreyi oringleri değiştirsinler, lpg kaçak testi yaparlar cihazla, emniyetli sağlam iş olur.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niyeyse arıza başgöstermeden önleyici periyodik bakımlara karşı milletçe bir gevşekliğimiz var :rolleyes:

Lpg montajı yapan bir arkadaşım demişti. "müşteriye 1 sene sonra ya da 10 bin km sonra gelin filtreyi değişelim, kontrol edelim diyorum. Aradan 2 sene geçiyor, 50 bin km'yi geçmiş o zaman geliyor :) "

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niyeyse arıza başgöstermeden önleyici periyodik bakımlara karşı milletçe bir gevşekliğimiz var :rolleyes:

Lpg montajı yapan bir arkadaşım demişti. "müşteriye 1 sene sonra ya da 10 bin km sonra gelin filtreyi değişelim, kontrol edelim diyorum. Aradan 2 sene geçiyor, 50 bin km'yi geçmiş o zaman geliyor :) "

malesef bizim insanımız böyle. arabayı bakıma sokmaz, efendim bu arabalar 5 para etmez çok sorun çıkarıyor. lpg taktırır kontrol muayene yaptırmaz, efendim lpg bildiğin bomba, yani bizim insanımız tedbir almaktan aciz malesef. sonra başını sorunlardan kaldıramıyorlar!

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Lovato taktırmıştım 138.000 de filtre için 15000 km sonra gel dediler henüz 147000 deyim , filtrenin Lovatonun servisinde değiştirilmesinde yarar var bana 30 tl demişlerdi bir ara bende yakında gideceğim. Yalnız kirlenmiş filtre yeni filtre ile değişince araç arız veriyor ve (zengin karışım diyor ) dedi bir arkadaş.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biri büyük biri küçük iki filtre var değil mi?