Lpg Ayarına Diye gitttim Çok vahim bir sonuçla karşılaştım Lütfen Yardım!!!

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar...
Arkadaşlar Geçtiğmiz pazar günü klimaya gaz bastırmıştım gelmişken birde lpg ayarı yaptırıym diye açık olan bir gazcıya girdim hiç bir sorun yoktu saat gibiydi çoktan beri gitmezdim lpgciye velhasılı laptopla ucuya bağlandı abi dedi bunun filitreyi hiç değiştirmemişin dedi şu an için ahtırlamıyorum bilmem kaç bin saat kullanmışın dedi iyi dedik filitreyi değiştirdi filitreyi değiştirdikten sonra ecuya bağlanamadı abi dedi ya kabloda ya ecuda dedi sen ertesi gün gel komşudan kablo allaım dedi ertesi gün yani bu gün akşam gittim komşusuda geldi zor bela bağlandılar ilk gittiğimde basınç az dediler şimdide yüksek dediler sonra regülatöre anahtar soktular abi ne sıkıyo ne açıyo dediler değişmesi lazım dediler sonra komşusu bu başka sorunda verir dediler bunun ön takımı kople değiştirelim dediler FRC marka yeni bir ürün çıktı vectralara çok uyumlu saat gibi çalışıyor fiyatınada 950 tl dediler benim kafam döndü hiç beklemediğiniz bir hastalık çıkarya banada öle oldu saat gibi çalışan arabamı bozdurdum şimdi arıza lambası yakıyor
Arkadaşlar lafın özü Arabaya Bir şey yaptırmadan önce hep size damışıyorum şimdide sizin engin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum Lütfen bana yardımcı olun ekonomik durumum iyi değiştirecek durumum var ama boşa değiştirmeyelim sizle paylaşmak istedim Sizin değerli önerilerinizi bekliyorum yardımcı olacağınıza inanıyorum Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşşekürler.......:mad::mad::mad::mad:

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle o LPG ciden uzak durun, ne yaptıysa yapmış, çalışan düzenin içine etmiş.

OnunAdıHektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi valla bilmiyoruumda benım Stefanelly İtalyan marka Sıralı Sistem LPG Herşey dahil 950TL....

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işte bir iş var ?içine etmişler arabanın bence adam gibi servis bulup ne yapılacaksa oraya yaptırın.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Haklısınız arkadaşlar bende servisten şüpheleniyorum çünkü b enim hiç bir sorunum yok sadece rütin kontrol için gittim

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, bence farklı bir markanın filitresini takmışlardır ve lpg ayarlarını da bozmuşlardır, bence farklı ve kaliteli bir lpg ciye gidip durumu anlatın, probleminizi çözeceklerdir.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, bence farklı bir markanın filitresini takmışlardır ve lpg ayarlarını da bozmuşlardır, bence farklı ve kaliteli bir lpg ciye gidip durumu anlatın, probleminizi çözeceklerdir.
Teşşekürler Kardeş içimi okaadar rahatlatınızki anlatamam hepinizden allah razı olsun daha önceden başına gelen oldumu

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun . en güzeli esasında sorun yoksa hiç ellettirmemek. benimde benzin pompası arızalandı değiştirdim imdi arabanın çekii düştü ani hızlanmaları çok düşük, bende araba nasılsa LPG li diye önemsemiyorum tüpe geçince benzin pompası ile bi işim yok. Fakat daha önce tüp bitip benzine geçerken silkeleme yapmıyordu imdi benzine geçerken silkeleme yapmaya başladı. bende tekrar ayar yaptıracaktım en iyisi hiç ellemeyim

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün gittim lpg ye geç geçiyor diye adam dedi conta falan yanık yada devir dayim yapmıyor falan arabanda hava yapmış kafa ısınmıyor git ustana baktır sonra gel dedi. Gittim servise hakan abi var best opelde oda opeller hava yapmaz senin tüp aksamın tıkanmıştır dedi açtı hortumları hava falan tuttu ilk çalıştırmada araba tüpe geçti. Servisler bu arabaları senelerdir yemiş yutmuş daha arabadan inmeden adamlar olayı kavrıyor. bence önceservise git sonra tüpçüye git.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filtrenizi değiştirirken başka bir müdahaleleri oldumu?olmadıysa arkadaşlarımızında dediği gibi uzak durun başka bir lpg servisi sorununuzu çözecektir.filtre değişirken ayarları bozmuş olabilirler veya+son olarak o paraya yeni bir sistem satın alırsınız zaten.lpg ecusunda sorun varsa eğer hemen değiştirilmemeli yazılımla da halledilebilir