Lpg Ayarına Diye gitttim Çok vahim bir sonuçla karşılaştım Lütfen Yardım!!!

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Hepinize teşşekürler evet hepinizin önerileri benim için çok degerli ecuda sorunyok herifin bilgisayarı serial portu görmüyor bidaha önünden bile geçmeyecem valla dikkat edemedim başka parçaya dokundumu ama evet beni öle sanayiciler çok kandırdı insanlara temiz kalpli olduğum için çabık inaniyorum arıza lambasını söndürecem diye 1,500 tl para harcadım servis fişlerini topladım sadece onun için ondan önce gitiiğim lpg cide boru söktü temizledi 90 lira almıştı yine sönmedi kafayı yiyecem kendimden şüphe etmeye başladım ondan size sordum sanayicilere hiçgüvenemiyorum 1-2 yere daha gösterecem akraba var sanayide netten baktım regülatör okadar pahalı değil o sadece regülatöre 250 istedi ama yine sorun yapar tümden değiştirelim dedi en yakın zamanda bir daha gidecem

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bey bence başka bir lpg servisine gidin...Gittiğiniz servis çalışan arabayı bozmuş..

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim aman kötü usta düşman başına. lpg ayarına gitmiştim adam kırmış kafayı şanzıman bozuk indirtelim diye tutturmuştu. arabayı alıp arkama bakmadan kaçmıştım. sende dene çok fazla bilen çıkarsa arkana bakmadan kaç:D

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir çin atasözü derki çalışıyorsa elleme!

aynen katılıyorum. böyle bozduğum çok alet vardır :D :D :D

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa bey; sizin sağlam ve çalışır teslim ettiğiniz arabayı daha kötü duruma getirdilerse, eskisi gibi teslim etmelerini isteyin.Eğer edemeyeceklerini söylüyorlarsa, "ben aracımı buraya kadar sorunsuz getirdim, siz müdehale ettikten sonra bozuldu" diye olanları onlara özetleyin.Mırın kırın ediyorlarsa bir daha da uğramayın...

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa bey; sizin sağlam ve çalışır teslim ettiğiniz arabayı daha kötü duruma getirdilerse, eskisi gibi teslim etmelerini isteyin.Eğer edemeyeceklerini söylüyorlarsa, "ben aracımı buraya kadar sorunsuz getirdim, siz müdehale ettikten sonra bozuldu" diye olanları onlara özetleyin.Mırın kırın ediyorlarsa bir daha da uğramayın...
Onlara Birdaha uğramam minnet etmemde çoktan beri bakım yaptırmıyoz girmişken bi yaptıralım dedik şimdi kesiklik yapıyo hızlanacağımda o neden olur Arkadaşlar

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlara Birdaha uğramam minnet etmemde çoktan beri bakım yaptırmıyoz girmişken bi yaptıralım dedik şimdi kesiklik yapıyo hızlanacağımda o neden olur Arkadaşlar

oraya gitmeden önce sapasağlam olan arabayı bu hale getirmişler ya nasıl becerdiler bu tekleme şimdi neden oluyor bir oradaki ustalar bir de Allah bilir herhalde...

LPG markanız neydi öncelikle ona uygun başka düzgün bir servise gidin:
filtreyi yanlış (model) takmış olabilirler
regulatör ayar vidasını mıncıklarken bozmuş olabilirler
veya başka bir zarar verdiler sisteme ve ortaya çıkmasın diye komple söküp değiştirelim diyorlar gibime geldi.

başka serviste arızanın tam teşhisini koydurun sonra da gidip o hale getirenlerden hesabını sorun derim.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazmayı unutmuşum kususra bakmayın lavato sistem

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyla ilgili değil ama aracınızda takılı olan zenonlara karşıyım bunlar yolda gözümüzü alıyor ama yolu aydınlatmıyor. mercekli far kullansanız keşke...