LPG Taktırdım Stepne Dışarıda Kaldı

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürün bu...
lastiğinizi tamamen onarmıyor... bunu sıktıktan sonra ilk işiniz lastikçiye gitmek oluyor... lastiği kullanılmaz hale getirdiğini düşünmüyorum öle olsa kimse kullanmazdı...

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Teşekkürler. Birazdan siparişi geçeceğim. :)

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla o spreyden bende de varda bi işe yarayacağını sanmıyorum :=(
en makulu küçük stepne bencede .en küçüğünden alıp kenara dikmek gibi ben de arıyorum küçük stepneden bakalım cıkma falan bulmak lazım yaza kadar bagaj yok oldu :((

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en makulu küçük stepne bencede .en küçüğünden alıp kenara dikmek gibi ben de arıyorum küçük stepneden bakalım cıkma falan bulmak lazım yaza kadar bagaj yok oldu :((

o zaman keşke simit depo taktırmasaydınız... ha lastik koymuşsun bagaj ha lpg deposu... lpg deposunu koyduklarında da sağlam koyuyorlar lastiği bagaja sabitlemek lazım eğer stepne yerinde durmuyorsa...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birşey sormak istiyorum ama eleştirmek için sormuyorum cidden merak ettim... spreyin bir işe yaramadığını düşünüyorsanız neden satın aldınız? ve neden işe yaramayacağını düşünüyorsunuz?

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey sormak istiyorum ama eleştirmek için sormuyorum cidden merak ettim... spreyin bir işe yaramadığını düşünüyorsanız neden satın aldınız? ve neden işe yaramayacağını düşünüyorsunuz?

valla öyle eşantiyon gibi bi şey oldu fuarda aldığım parçanın yanında hediye ettiler.usa malı falan dedi ben de bekliyorum öyle lastik patlayınca denerim diye tabiiki uzun yolda tatil e giderken falan yoksa şehir içinde lastiği değişip lastikçiye taktırmak daha mantıklı.
bir de bu spreyi sordum geçici çözüm dediler güvendiğim kimseler.tekrar yaptırman gerekiyor falan dendi lastiğini olay bu .zorda kalmazsam güvenmem yani bu spreye ;=)
karda kışta denerim diye tutuyorum yani .oke.

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman keşke simit depo taktırmasaydınız... ha lastik koymuşsun bagaj ha lpg deposu... lpg deposunu koyduklarında da sağlam koyuyorlar lastiği bagaja sabitlemek lazım eğer stepne yerinde durmuyorsa...

görüşün için teşekkür ederim arkadaşım.
benim düşüncem şu sen de hak verirsin herhalde bana .lpg depoyu bagaja taksaydım bayağı bi yer kaplardı .malum benim araba hb bana bagaj lazım.bagajda ne zaman lazım yazın tatile giderken, 2 çocuk olunca eşya biraz fazla oluyor.eşyaların yanına sol tarafa dikerim dedim güzelde bir kılıf yaptırmayı düşünüyorum deriden :=))
hal böyle olunca bu küçük stepneyi olmazsa ön sağ tarafa ayak altına bile atarım diye düşündüm bayağı bi küçük çünkü lpg depoya göre.ama bagajdan lpg depoyu seyyar söküp takma gibi bi şey olamaz benim mantıgım buna yattı sen ne dersin ;=)) ?????

Son düzenleme:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- bugüne kadar kaç kere o stepneyi kullandınız ?
2- kaskonuz var mı ?