LÜTFEN YARDIM ASTRA J LANDRENZO LPG TAKILMASI

mehmetsoyalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LÜTFEN YARDIM ASTRA J LANDRENZO LPG TAKILMASI

Ankarada  1.4 t astra j ye garanti kapsamında landrenzo marka tüp taktıran yok mu fiyat ve tecrübeleri hakkında bilgi verirlerse sevinirim yardım arkadaşlar

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

landirenzo da fiyatlar cok değişken 2 ay önce forumda bir arkadaşın 2000TL ye taktırdığını gördükten sonra en yakın Landirenzo bayisine gittim ve verilen fiyat 3000 civarı, başka bir yeri aradım 2400 fiyat verdi, bende asıl fiyatı 2000TL olan kiti 2400 e taktırmam dedim, başka marka kit e yöneldim.

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oki_58 link' Alıntı:
Garanti durumu ayni. Yaglama kiti ithal.hatta Ellerinde yaglama kiiti kalmamis ithal getirdiler . Lpg takildiktan on gün sonra kit takildi ancak gelmis
hocam kayseri inciroğlu servis 2500 istiyor.araç daha yeni 500 km de.olgunlarda 2100 dedi.olgunlarda taktırsam garanti konusunda servis sıkıntı çıkarır mı aceba bizde yaptırmadın diye?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rush10 link' Alıntı:
hocam kayseri inciroğlu servis 2500 istiyor.araç daha yeni 500 km de.olgunlarda 2100 dedi.olgunlarda taktırsam garanti konusunda servis sıkıntı çıkarır mı aceba bizde yaptırmadın diye?

%100 sıkıntı çıkacaktır. Servis 2500 derken zaten içinde kendi kazancını misliyle istiyor bu da sırf garanti ayağına.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rush10;

Ben kayseri olgunlarda taktırdım landirenzo lpg yi. 2 ay oldu. Sıkıntı yaşamadım fiyat olarakta 1.900 liraya anlaşmıştık. Daha sonra araçta basınç emülatörü olmadığı için +200 lira daha istediler. Fakat yağlama sistemim manuel. Yani subapların çalışma hızına göre değilde düzenli periyotlarla damlama yapıyor. Ellerinde de genelde yağ sıkıntısı var. Yağlama sistemini lpg den 1 ay sonra taktılar. Ama işçilik ve ilgileri gayet iyi. İsterseniz benim adımı ve aracımın plakasını vererek tavsiye üzerine geldiğinizi söyleyip yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Adım Hasan DEMİR
38 BB 909

Orda çalışanlardan feyyaz bey var beyaz saçlı birisi. İlgilenir diye düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun  dft012

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Rush10;

Ben kayseri olgunlarda taktırdım landirenzo lpg yi. 2 ay oldu. Sıkıntı yaşamadım fiyat olarakta 1.900 liraya anlaşmıştık. Daha sonra araçta basınç emülatörü olmadığı için +200 lira daha istediler. Fakat yağlama sistemim manuel. Yani subapların çalışma hızına göre değilde düzenli periyotlarla damlama yapıyor. Ellerinde de genelde yağ sıkıntısı var. Yağlama sistemini lpg den 1 ay sonra taktılar. Ama işçilik ve ilgileri gayet iyi. İsterseniz benim adımı ve aracımın plakasını vererek tavsiye üzerine geldiğinizi söyleyip yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Adım Hasan DEMİR
38 BB 909

Orda çalışanlardan feyyaz bey var beyaz saçlı birisi. İlgilenir diye düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun  dft012
cevabınız için çok teşekkür ediyorum.basınç emülatörü nedir.neden sonra takıldı.benim asıl kafamı karıştıran inciroğlu serviste sıkıntı çıkarır mı aceba bize taktırmadın diye.servis garantisi ile ilgili problemden korkuyorum açıkcası

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servis garanti disi birakabilir ama olgunla anlasmasi varmidir yada landirenzo takilcaksa sorun cikarirlarmi bilemem.bence servisi arayip ona göre hareket edin.garanti önemli sonucta

mehmetsoyalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar uzun araştırmalarım sonrasında opalın içinde bulunan Landrenzo da lpg taktırmaya karar verdim olgunlar herşeyiyle aynı malzemeyi 2500 tl takıyorlar ama onlar bircok farklı araca taktıkları için ben sadece opellere geneldede astralara takan opel yetkili servisinde 2800 tl ye taktırmaya karar verdim. 2000 tl cıvarına takan arkadaşların aracı turbo deyildir eger turboysada yaglama kiti yoktur yada kullanılan malzemelerde bazıları yerlidir (yakıt tantı SAKA değildir şamandıra orjınal değildir bu 2 malzeme fiyatı dırek 400 tl civarında düşürüyor) arkadaşlar 300 fazla veriyorum ama yetkili servisde taktırıyorum en ufak sıkıntısında dırek yetkili servise götürmenın rahatlıgı olacak bu arada 8 taksit yapıyorlar 2 yıl yada 100 bin km garantisi olacak

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mehmetsoyalp link' Alıntı:
arkadaşlar uzun araştırmalarım sonrasında opalın içinde bulunan Landrenzo da lpg taktırmaya karar verdim olgunlar herşeyiyle aynı malzemeyi 2500 tl takıyorlar ama onlar bircok farklı araca taktıkları için ben sadece opellere geneldede astralara takan opel yetkili servisinde 2800 tl ye taktırmaya karar verdim. 2000 tl cıvarına takan arkadaşların aracı turbo deyildir eger turboysada yaglama kiti yoktur yada kullanılan malzemelerde bazıları yerlidir (yakıt tantı SAKA değildir şamandıra orjınal değildir bu 2 malzeme fiyatı dırek 400 tl civarında düşürüyor) arkadaşlar 300 fazla veriyorum ama yetkili servisde taktırıyorum en ufak sıkıntısında dırek yetkili servise götürmenın rahatlıgı olacak bu arada 8 taksit yapıyorlar 2 yıl yada 100 bin km garantisi olacak

Bende OPAL'de yağlamalı kit taktırmıştım. Aksesuarda Sedat Bey var. Uğrayınca selamımı iletin hocam. Adım Mücahit. :)