Marş motoru ve devirdaim sorunu

ihsan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar, aracımda su eksiltme sorunu ve ilk çalıştırmada oluşan sert bir ses vardı , aracımı yetkili servise götürdüm ve bu parçalarda sorun olduğunu ve değişeceğini söylediler, yeni devirdaim pompası ve yeni marş motoru takıldı, parçalar garantiden değişti ve herhangi bir ücret talep etmediler. Keşan kale servisine ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.  Aracım 2013 Astra 1.4 t .

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Marş motoru ve devirdaim sorunu

hayırlı olsun sorununuzun halledildiğine sevindim.Servisinize de +1

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Gelmiş Geçmiş Olsun...

Servisinizede Büyük Bir Bravooo  greatt

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Ya bu su eksitlme problemi, nasıl oluyo 1 ay önce soğutma suyu uyarısı verde hani şu kronik soğutma suyu arızası varya ondanmı dedim acaba ama harbiden su azalmış su antfriz koydum suyu tamamladım soğutma suyu arızası uyarısı bidaha vermedi belirli aralıklarla da suya bakıyorum bi azalma yok
ne kadar sürede suyun azalması normal suları eksilen arkadaşlar nasıl farkına varıyo akşam koyuyo sabah sumu kalmıyo acaba

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Ya bu su eksitlme problemi, nasıl oluyo 1 ay önce soğutma suyu uyarısı verde hani şu kronki soğutma suyu arızası varya ondanmı dedim acaba ama harbiden su azalmış su antfriz koydum suyu tamamladım soğutma suyu arızası uyarısı bidaha vermedi belirli aralıklarla da suya bakıyorum bi azalma yok
ne kadar sürede suyun azalması normal suları eksilen arkadaşlar nasıl farkına varıyo akşam koyuyo sabah sumu kalmıyo acaba

Nişanlımın aracı ilk su azalma uyarısını verdiğinde servise götürdüm, suyu tamamlayalım bir daha tekrarlarsa getirin değiştirelim garantiden demişlerdi.
2 hafta sonra aynı durum tekrarladı uyarı verdi, servise götürdüm garantiden değiştirdiler 2 parça. ֜zerinden 6 ay geçti, tekrarlamadı  bravoo

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Ep gene Trakya beyaa  :D :D :D

Kızanlar akkıyla yapmışlar gerekeni be 005hihih ya