Melih Gökçek yeniden

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Turgut Altınok deseydi oyumu verecektim ama İ.Melih e hayatta vermem. gerçi İ.melih yine alır gibi, Ankara'da koyun çok çünkü...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Simdi gene bu millet kalkipta bunlara oy verirse hic kimse sonra aglanmasin.... Her toplum hakettigi gibi yonetilir...

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi olmuş adayın melih olduğu..

fireball

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Savaş abi gibi düşünüyorum. Turgut Altınok aday gösterilmeliydi. Bunu Keçiören'e yaptığı hizmetlerle çoktan gösterdi. Ak Parti kimi aday göstersem nasılsa kazanarım diye düşünüyor bence ve Melih Gökçekten vazgeçemiyor. Ama inşallah halkımız bilinçlenmişdir ve hiç olmazsa yerel seçimlerde partiden ziyade kişiye oy vermesi gerektiğini anlamıştır.
Bugün Turgut Altınok'un yaptığı hareket de çok hoşuma gitti. Haberlerde izledim sessizce yorum yapmadan salonu terk etti.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi oldu ya bu dönem benim odamla banyo arasına alt geçit yapacaktı koridorda çok trafik oluyoda :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
melih yine alırrr arkadaslar sitelerde iş yerim ve daha 10 dakikaönce müsterimle konusurken dedimki abi yine melih seçilmis kime vercen oyunu tabiki melihe verecem diyo fakirin fukaranın karnını doyuruyo ,burdan çıkıyosun konyaya kadar durmadan gidiyosun dedi alt geçit yaptı bissürü negüzel dedi ,bende dedim alt geçiti simdi yaptı 5sene sonra napcak altına bi alt geçit dahamı yapcak dedim ozaman Allah kerim diyo ben vercem melihe diyo ee ne anlatcan bu adama simdi???

ve bence ben bu isin siyasetle alakalı olduğunu düsünüyorum yani belki size mantıksız gelcek ama Tayyip Erdoğan , Melih Gökçeğin ilerde kendine sorun yada ayak bağı olmaması için suyuna gitti gibime geliyo hatta ankarayı kaybetmeyi göze alarak bile diyebilirim...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheh hehe heheh heheehehe heheheh
insanlarda hem tayyipe hemde melihe bakarak ne kadar güvenilir olduklarını anlarlar umarım.

durmak yok soymaya devam....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım adamların gözü doymuyor da kardeşim yahu biraz memleketinizi düşünün, bırakın başkaları da gelsin, bırakın azıcık da onlar ''SEBEPLENSİN'' hep bana rabbena nereye kadar bakın Akp Adana belediye başkanı yaptığı yolsuzluk (medyanın ve chp nin iddiası) ortaya cıktı anında istifa etti, şimdi Mhp den tekrar aday bu insanları anlamak mümkün değil, insanda biraz onur olur sen koskoca çok kıymetli hazine arazisini bir şekilde eşinin üstüne yap servetine servet kat sonra da başka partide tekrar yola devam de ve yine kazanırım diye iddialı konuş, üstelik yüzünü bile kızartmadan yuh artık insan bekler önce konuyu yargıya taşır aklanır sonra devam edecekse eder, ha bu devam ısrarlarını da anlamak mümkün değil nedir bu MİLLETE BU KADAR HİZMET ETME MERAKI,NEDİR BU FEDAKAR ve CENGAVER ÇALIŞMA GÜDÜSÜ :D hepinize minnettarız! bırakın artık yoruldunuz çalmaktan, azıcık gençlerin önünü açın, ama adamlar da haklı eğitim sistemiyle alakalı yaptıkları yatırımlar,ince hesaplar,politikalar gayet güzel işlerini gördü,amiyane tabirle CUK oturdu; ne şikayet eden,hak arayan gençler,ne millette toplumsal bilinç, ne de sorgulayan,eleştiren,hesap soran bireyler yetiştirdiler.... kısaca minareyi çalan kılıfını çook önceden hazırlamış şimdi sefasını sürüyorlar ne diyelim yeyin efendiler ...............

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih yine alırrr arkadaslar sitelerde iş yerim ve daha 10 dakikaönce müsterimle konusurken dedimki abi yine melih seçilmis kime vercen oyunu tabiki melihe verecem diyo fakirin fukaranın karnını doyuruyo ,burdan çıkıyosun konyaya kadar durmadan gidiyosun dedi alt geçit yaptı bissürü negüzel dedi ,bende dedim alt geçiti simdi yaptı 5sene sonra napcak altına bi alt geçit dahamı yapcak dedim ozaman Allah kerim diyo ben vercem melihe diyo ee ne anlatcan bu adama simdi???

ve bence ben bu isin siyasetle alakalı olduğunu düsünüyorum yani belki size mantıksız gelcek ama Tayyip Erdoğan , Melih Gökçeğin ilerde kendine sorun yada ayak bağı olmaması için suyuna gitti gibime geliyo hatta ankarayı kaybetmeyi göze alarak bile diyebilirim...

sonuna kadar katılıyorum...

Dediğiniz gibi aynı konuşmalara bende şahit oldum birkaç müşterimizden, ve bizim iş yerimiz Siteler'de değil, Ümitköy'de... Düşünün artık, geçen seçimlerde Ümitköy köprüsünden Başkent Üniversitesine kadar olan bölgeden 1 oy çıktı bu adama, ve şuan konuştuğum müşteriler Melih Gökçek'e oy verebileceklerini söylüyorlar..

Yazıklar olsun..