Melih Gökçek yeniden

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ankara'lılar belediye başkanlarının fakir fukaraya yardım etmesini bir hizmet olarak görmesinler. Fakir fukaraya yardımı belediye değil kendileri yapıyor farkında değiller. Kendilerinden alınan haraçlar, siyasete alet edilerek dağıtılıyor. Ülke soyuluyor diye ağlıyanlar boşuna ağlamasın, bu tür kişilere oy vererek soyguna ortak durumundalar. Ülkemizin en borçlu belediyesini desteklemek ne kadar mantıklı.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Turgut Altınok deseydi oyumu verecektim ama İ.Melih e hayatta vermem. gerçi İ.melih yine alır gibi, Ankara'da koyun çok çünkü...

aynen melih dedidigi icin oy mfln yok akp e

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında olaya biraz duygusal yaklaşımış yorumlardan anladığım kadarıyla.bence olayın iç yüzü birazdaha farklı.tayyip erdoğanın melih gökçeki son ana kadar aday göstermemesinin birçok nedeni var bana göre.öncelikli nedeni kemal kılıçdaroğlu ile yapmış olduğu oturumdan mağlup ayrılmasıdır.şimdi melihi aday yapmasa denicektiki gördünüzmü kılıdaroğlu 2-o öne geçti hem dengir mehmeti hemde melih gökçeği yedi.ikincisi hepimiz biliyoruzki parti tabanı artık melihden rahatsız son ana kadar anket bahanesi ile çözüm arayışına gitmeye çalıştılar.ancak melihin aba altından sopa göstermesi tayyibi zor duruma soktu.eğer turgut altınok u aday gösterselerdi melih bağımsız aday olacaktı bu sefer ankarayı kaybedeceklerdi.üstüne birde melihin kazanma ihtimali partiye büyük darbe vuracaktı.kendiliğinden çekilmesini beklediler hatta o yönde mesajlar verdiler, eee melih bu bırakıp gitmez.bir diğer unsur başbakanın karşısına güçlenerek çıkma ihtimali,melih yıllrdır para kazandırdığı işadamları ve "yaptığı yatırımlarla" kazandığı parayla 1 dönem daha bld başkanlığı yaptıktan sonra daha güçlü bir şekilde bu partinin başına geçme ihtimali en önde gelen isimlerden birisi.yani anlayacağınız iki ucu moklu deynekti.fakat şöyle bir zamanda oy kaybettiler denmesin diye ankarayı elden çıkarmayı göze alamadı yeniden melihi aday gösterdiler.ancak bakalım seçmen ne yapacak.bence ya ucu ucuna kazanacak.yada ucuucuna karayalçına kaptıracak.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım adamların gözü doymuyor da kardeşim yahu biraz memleketinizi düşünün, bırakın başkaları da gelsin, bırakın azıcık da onlar ''SEBEPLENSİN'' hep bana rabbena nereye kadar bakın Akp Adana belediye başkanı yaptığı yolsuzluk (medyanın ve chp nin iddiası) ortaya cıktı anında istifa etti, şimdi Mhp den tekrar aday bu insanları anlamak mümkün değil, insanda biraz onur olur sen koskoca çok kıymetli hazine arazisini bir şekilde eşinin üstüne yap servetine servet kat sonra da başka partide tekrar yola devam de ve yine kazanırım diye iddialı konuş, üstelik yüzünü bile kızartmadan yuh artık insan bekler önce konuyu yargıya taşır aklanır sonra devam edecekse eder, ha bu devam ısrarlarını da anlamak mümkün değil nedir bu MİLLETE BU KADAR HİZMET ETME MERAKI,NEDİR BU FEDAKAR ve CENGAVER ÇALIŞMA GÜDÜSÜ :D hepinize minnettarız! bırakın artık yoruldunuz çalmaktan, azıcık gençlerin önünü açın, ama adamlar da haklı eğitim sistemiyle alakalı yaptıkları yatırımlar,ince hesaplar,politikalar gayet güzel işlerini gördü,amiyane tabirle CUK oturdu; ne şikayet eden,hak arayan gençler,ne millette toplumsal bilinç, ne de sorgulayan,eleştiren,hesap soran bireyler yetiştirdiler.... kısaca minareyi çalan kılıfını çook önceden hazırlamış şimdi sefasını sürüyorlar ne diyelim yeyin efendiler ...............

oyum sana cengiz abi...

;)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle Ankara gibi bi başkentte 3 dönem başkanlık yapmış ve 4. dönem için kesin gözüyle bakılan(melih gökçek'i sevmeyenler bile bunu adı gibi biliyor) birini öncelikle takdir etmek lazım.

bu adam kendini halka o kadar sevdirmiş. belki yaptıkları göz boyamak için belki hakiki. bilemeyiz...

bu adamı istemeyenler oturup düşünmeli. biz bu adamı bu halkın gözünden neden düşüremiyoruz die???

melih gökçek'te oturup düşünmeli bu halk bana paralarını yediğim için mi yoksa hizmet ettiğim için mi oy veriyo die. düşünüp aklını başına almalı...

ayrıca bu halka hala koyun, cahil denmesine deli oluyorum!!! o kendini çok akıllı sananlar neden koyunlarla yaşamaya devam ediyo acaba???

Koyunun olmadığı yerde banada Abdurrahman Çelebi derler hesabı içindeler sanırım!!!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle Ankara gibi bi başkentte 3 dönem başkanlık yapmış ve 4. dönem için kesin gözüyle bakılan(melih gökçek'i sevmeyenler bile bunu adı gibi biliyor) birini öncelikle takdir etmek lazım.

bu adam kendini halka o kadar sevdirmiş. belki yaptıkları göz boyamak için belki hakiki. bilemeyiz...

bu adamı istemeyenler oturup düşünmeli. biz bu adamı bu halkın gözünden neden düşüremiyoruz die???

melih gökçek'te oturup düşünmeli bu halk bana paralarını yediğim için mi yoksa hizmet ettiğim için mi oy veriyo die. düşünüp aklını başına almalı...

ayrıca bu halka hala koyun, cahil denmesine deli oluyorum!!! o kendini çok akıllı sananlar neden koyunlarla yaşamaya devam ediyo acaba???

Koyunun olmadığı yerde banada Abdurrahman Çelebi derler hesabı içindeler sanırım!!!
ne yapacaklar üç-5 cibiliyetsiz ülkeyi soyuyor diye memleketi mi terkedecekler, sen bu başlıkda siyaset yapmıssın bizler eleştiri yapıyoruz siyaseti aştık zaten siyaset bizim gibiler için değil ülkenin durumundan,doğalgaz zamlarından,benzin zamlarından kısaca maddi manevi halkın içinde bulunduğu durumdan hoşnutsan söoyleyecek birşey yok zaten sözün bittiği yerdeyiz millet olarak inşallah doğalgaza yüzde 500 zam gelir umarım benzine de aynı şekilde sen memnunsan biz de memnunuz sorun yok ağalar yemeye devam etsin Kemal unakıtanın da kulakları cınlasın :rolleyes:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yapacaklar üç-5 cibiliyetsiz ülkeyi soyuyor diye memleketi mi terkedecekler

yazımı bi daha okurmusun?

ben siyasilerle ilgili bişe söylemedim. siyasette yapmadım. melih gökçek'e veya akp'ye oy verenlere cahil veya koyun deniyor diede demedim! Dikkat edersen halka koyun denmesine deli oluyorum dedim!!! chp'ye mhp'ye oy verenlerde halktan değil mi? melih gökçek'e sdc akp'liler mi oy verdi!!! öküz altında buzağı aramayın....

bişey daha... ben yazımda hükümetten veya melih gökçekten memnunum veya memnun değilim tarzında hiç bişe demedim! zamlardan vs'lerden bahseden sizsiniz! konuyu dağıtanda sizsiniz...

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazımı bi daha okurmusun?

ben siyasilerle ilgili bişe söylemedim. siyasette yapmadım. melih gökçek'e veya akp'ye oy verenlere cahil veya koyun deniyor diede demedim! Dikkat edersen halka koyun denmesine deli oluyorum dedim!!! chp'ye mhp'ye oy verenlerde halktan değil mi? melih gökçek'e sdc akp'liler mi oy verdi!!! öküz altında buzağı aramayın....
ben yanlış anlamışım demek ki kusura bakmayın, ama halka KOYUN diye hitab edenlere de fazla kızmamak lazım zira halkın kabahati yok onları bu duruma getirenler utansın bunda tüm siyasi partilerin ve yöneticilerinin payı fazlasıyla var aslına bakarsanız bu ülkede siyaseti hakkıyla yapacak adam da maalesef yok mevcutlar içerisinde ALLAH millete kolaylık ve sabır versin

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Katıldığım yerler de var, katılmadığım yerlerde.. Ama Cengiz abinin yaklaşımı biraz sert olmuş, herkes istediği şeyi söylemekte özgür, ve ben yukardaki mesajda siyaset yapıldığı havası sezmedim.. Böyle konuşarak gerginlik yapmanın anlamı yok..

Melih Gökçek iyi kötü bişiler yapıyor, ama bir yandan da cebini dolduruyor, çalıp çırpıyor... Halka 'sadece' seçim zamanında kömür dağıtmak, Ulus'taki bazı yerlerde otobüslerin içinde sıcak çorba dağıtmak, belki efsane ama gecekondulara gidip bir çift ayakkabının sadece tekini verip, seçimden sonra diğer tekini vermek, eğer bunlar bizim halkımızın gözünü boyuyor ve ondan oy veriyorsa, yazıklar olsun...

Ne kadar cahil bir milletmişiz....

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ondan bahsediyorum. gökçek bişeler yaparken bi taraftan da yiyor. ve kendini halka sevdirmiş. Koyun denilen halk bi çok şeyin farkında... gökçek'in yediğini de biliyor. ama şunu da biliyor. o hem yiyor hemde az çok hizmet ediyor... Hani kötünün iyisi hesabı...

şunu da söyleyeyim gökçek başkente yakışır bi başkan değil...