Misafir kedi

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Misafir kedi

Tolga KARACA link' Alıntı:
Dün sana bordo Dacia dan selam verdimdi, o gün Cennetyatağına da gittim ama Dacia da girebilecekleri boşluk yok  011zaa

eheheheh gördüm abi. Valla opelle gitme o taraflara benim araba zannedip kankalarıyla intikam alabilir o kedi :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
eheheheh gördüm abi. Valla opelle gitme o taraflara benim araba zannedip kankalarıyla intikam alabilir o kedi :D

Seni gördüğüm caddenin başında siyah-beyaz tek gözlü şişko bir kedi var, işte benim arabanın belalısı da o.

Namussuz beni görünce saklanıyor - çaktırmadan sürünerek giriyor motora, kovaladığımda küfreder gibi mırıldandığını bile duydum!

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Seni gördüğüm caddenin başında siyah-beyaz tek gözlü şişko bir kedi var, işte benim arabanın belalısı da o.

Namussuz beni görünce saklanıyor - çaktırmadan sürünerek giriyor motora, kovaladığımda küfreder gibi mırıldandığını bile duydum!
puhahahahaha senin kedi de iyimiş abi. Valla bi haftadır kafam rahat kaputu açıp bakmıyorum bile kedi yok pislik yok :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

puhahahahaha senin kedi de iyimiş abi. Valla bi haftadır kafam rahat kaputu açıp bakmıyorum bile kedi yok pislik yok :D

Senin köşendeki inşaattan ev aldım, kapalı garajı var  evill2

Bizim tek göz arabayı izleyip garaja da giriyormuş! e o zaman  battle_Teroriste

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Tolga abi o inşaatın cephe modellemesi benim eserim.Şimdiden güle güle oturun.Arada bende çaktırmadan gelir park ederim artık :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Tolga abi o inşaatın cephe modellemesi benim eserim.şimdiden güle güle oturun.Arada bende çaktırmadan gelir park ederim artık :D

Teşekkür ederim kardeşim  045thumbsup

Genç bir zihnin eseri olduğu belli, Akçay klasik isimler yüzünden Kızılay çadırına dönmüştü!

Sana da bir u. kumanda vereyim garajda yanyana dursun Opel ler  8)

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eyvallah abim sağolasın. İş müteahhidlerde bitiyor aslında maliyeti kısmak için ellerinden geleni yaptıkları için her yer kızılay çadırı dediğin gibi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eyvallah abim sağolasın. İş müteahhidlerde bitiyor aslında maliyeti kısmak için ellerinden geleni yaptıkları için her yer kızılay çadırı dediğin gibi.

Evet, bir diğer sinir olduğum konu ise çevre düzenlemesi; eve bakıyorsun mübarek Atılgan Gemisi, etrafına bakıyorsun tek araba geçecek kadar dar yol ve heryer balçık - çöp!

"Bir işe Türk gibi başla İngiliz gibi bitir" sözü ne güzel.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkiye de en büyük sorun şehir planlamasında.Zamanında düzgün bir yerleşim yapılsaydı bu sonuçlar olmazdı.Tabi yeni imara açılan yerler içinde aynı sorun devam etmekte bunun nedeni yine eskiden yapılan parselasyonların bozuk olması.Yollar at arabasına göre hesaplanınca böyle sorunlar çıkıyor takibi.