Misafir kedi

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Misafir kedi

kedileri kesecem  battle_Teroriste

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sabah artık sinirden köpürdüm.Küfür etmek istemiyorum ama amk kedilerinden artık bıktım.Mahalledeki kedi nasıl bi boksa ne sirke ne kedi kovucu ilaç hiçbiri bi işe yaramıyor arkadaş ya arabanın her yerine sirke doldurdum yine girmiş motorun her yerine sıçmış.Sırf bu yüzden ya arabayı satıcam ya o pislik kediyi öldürücemö artık ya günaha sokacak hayvan beni.Allahın belası kedi yüzünden 100 lira masraf yaptım.5 defa motor yıkattım.Kafaya koydum bu akşam pusuda beklicem o hayvanı bitiricem işini yeter ya valla yeter.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Janta köpek bağlayın bence k9 cinsi. Arabaya zarar vermiyor bekçilik yapıyorlar. Veyahut kendinize bulaştırmazsanız siyanür yada asidik tarım ilaçlarını deneyebilirsiniz. Sadist yada satanist değilim, sokak hayvanlarından çok çektim.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Bu sabah artık sinirden köpürdüm.Küfür etmek istemiyorum ama amk kedilerinden artık bıktım.Mahalledeki kedi nasıl bi boksa ne sirke ne kedi kovucu ilaç hiçbiri bi işe yaramıyor arkadaş ya arabanın her yerine sirke doldurdum yine girmiş motorun her yerine sıçmış.Sırf bu yüzden ya arabayı satıcam ya o pislik kediyi öldürücemö artık ya günaha sokacak hayvan beni.Allahın belası kedi yüzünden 100 lira masraf yaptım.5 defa motor yıkattım.Kafaya koydum bu akşam pusuda beklicem o hayvanı bitiricem işini yeter ya valla yeter.
Anlaşılan canınıza tak etmiş benimde motorda pati izleri var en son çare kapalı otoparka koydum aracımı

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya pati izi olsa tamam dicem artık ona da rağzıyım arabanın motor kısmı komple bok ya yıkamacı bile tiksindi yani o derece.Kapalı otopark durumu yok yakınlarda öyle bir yerde yok.Mecbur dışarda tutuyorum aracı.Mahalleyi değiştirdim aracı parkettiğim orda bile gelmiş bulmuş ya.Kafaya koydum bu akşam yakalayıp koyucam bi kutuya dağın başına bırakıp gelicem.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
ya pati izi olsa tamam dicem artık ona da rağzıyım arabanın motor kısmı komple b** ya yıkamacı bile tiksindi yani o derece.Kapalı otopark durumu yok yakınlarda öyle bir yerde yok.Mecbur dışarda tutuyorum aracı.Mahalleyi değiştirdim aracı parkettiğim orda bile gelmiş bulmuş ya.Kafaya koydum bu akşam yakalayıp koyucam bi kutuya dağın başına bırakıp gelicem.
Karter muhafaza yoksa taktırın bence

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karter muhafaza da bir işe yaramıyor açıklıklar var çünkü

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

O zaman sizin problemli arkadas kedi degil komando. Sirf diski ihtiyaci icin bu kadar zahmet cekilmez bence kast var.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla komandomudur ne halttır bilmem ama bu akşam biletini kesicem onun.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde kaputun boyasini bellediler.  kızgınkırbac  3 gundur balkondan gozluyorum kaputta yatarken yakalsyinca ustune 1 tencere su :)