Misafir kedi

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Misafir kedi

Valla ben de işe yaradı doğan sen de de yarar :) aynı uygulamayı 2 X azıcık yaparsan mışıl mışıl uyursun :p

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Valla ben de işe yaradı doğan sen de de yarar :) aynı uygulamayı 2 X azıcık yaparsan mışıl mışıl uyursun :p

Kütleye oranlayacaksak x4 deneyeyim. (:)

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kızgınkırbac arkadaş bu kedilerden artık bıkkınlık geldi yaa. Hele ki dünkü durumdan sonra iyice ifrit oldum.Arabayı yıkamak için benzinliğe gittim dedim birde motora bakayım.o kaputu açmaz olaydım ya kedi sen motorun içine gir motorun her yerine sıç beş ayrı yere sıçıp bide onları sıvamış  battle_Teroriste halbuki arabanın motor kısmında bir çok yere üstübüyü sirkeleyip sıkıştırdım. Kokudan ben kaputu açmak istemiyorum nasıl bir kediyse girmiş ulan bu bize yapılırmı diip motora sıçmış.Birde motor yıkamayla uğraştım bir saat boyunca.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kusura bakmayın da ben de nefret ediyorum kedilerden kapalı garajda kuzenimin doblosundan benim kaputa atlamış ve sağolsun bir pençesini de geçirmiş araçta pençe izi var yahu daha ne olsun

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
kızgınkırbac arkadaş bu kedilerden artık bıkkınlık geldi yaa. Hele ki dünkü durumdan sonra iyice ifrit oldum.Arabayı yıkamak için benzinliğe gittim dedim birde motora bakayım.o kaputu açmaz olaydım ya kedi sen motorun içine gir motorun her yerine sıç beş ayrı yere sıçıp bide onları sıvamış  battle_Teroriste halbuki arabanın motor kısmında bir çok yere üstübüyü sirkeleyip sıkıştırdım. Kokudan ben kaputu açmak istemiyorum nasıl bir kediyse girmiş ulan bu bize yapılırmı diip motora sıçmış.Birde motor yıkamayla uğraştım bir saat boyunca.

֜stüpü ile olmaaaz, benim gibi heryere naylon bardak sıkıştır ve sirke ile doldur.

4-5 gündür sirke kalmamıştı gene başlamışlar motora girmeye, az önce doldurdum gene bardakları  011zaa 011zaa

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Bardak sıkıştırcak yer bulamadım abi ya
Ben yarın sirkeli bardakların fotosunu çekip koyarım vaktim olursa.